Serwis

Obsługa klienta w P&C

U nas wszystko kręci się wokół Państwa! Obsługa klienta stoi w samym centrum naszej uwagi. We wszystkich sklepach oferujemy przyjazne i kompetentne doradztwo naszego wykwalifikowanego personelu. Jeśli mają Państwo pytania, zawsze chętnie służymy pomocą. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy drogą e-mailową lub napisz do nas list.

Wymiana towaru - z gwarancją zwrotu pieniędzy

Jako klient Peek & Cloppenburg możesz korzystać z wyjątkowej opcji wymiany/zwortu towaru. Do miesiąca od dokonania zakupu możesz wymienić lub zwrócić towar, o ile nie był używany i nie został uszkodzony. Przy zakupie z Kartą Klienta możesz skorzystać z wyjątkowo korzystnej możliwości zwrotu lub wymiany towaru aż do dwóch miesięcy po dokonaniu zakupu. Prawo wymiany towaru obowiązuje we wszystkich sklepach Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. na podstawie paragonu zarówno dla towarów w regularnej, jak i przecenionej ofercie.
Jako przedsiębiorstwo działające na rynku międzynarodowym zwracamy uwagę na to, że zwrotów można dokonywać wyłącznie w ramach granic krajowych. Przykładowo towar zakupiony w Polsce można zwrócić tylko w Polsce. Aby skrócić czas oczekiwania, zwróć się po prostu do jednego z naszych sprzedawców w danym dziale. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą.

Płatność

Korzystaj z zalet kompleksowego serwisu P&C również podczas dokonywania płatności! Do dyspozycji stoją płatność gotówką, kartą płatniczą lub Maestro. Dodatkowo akceptujemy wszystkie powszechnie używane karty kredytowe (American Express, Visa i Mastercard). Jeśli chcą Państwo zapłacić gotówką, oprócz polskich złotych akceptujemy również płatności w euro.

Rezerwacja & Zamówienia

Proszę wziąć pod uwagę, iż obecnie zamówienia z innych sklepów nie są możliwe z przyczyn technicznych. Jeżli wybrany artykuł nie jest dostępny w danym rozmiarze w sklepie, sprawdź czy jest dostępny na naszej stronie peek-cloppenburg.pl. Wysyłka zamówienia jest darmowa.

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa Peek & Cloppenburg to idealny prezent na każdą okazję! Kartę można kupić we wszystkich sklepach Peek & Cloppenburg Sp. z o.o.,Warszawa, których siedziby znajdą Państwo tutaj. Karta dostępna jest w nominałach od 50 PLN do kwoty maksymalnej w wysokości 1000 PLN na jedną kartę. Karta podarunkowa jest ważna 3 lata.