Spodnie

Panowie nosili spodnie "od zawsze", u kobiet ta część garderoby przyjęła się dopiero pod koniec XIX wieku. Dziś większość pań nie wyobraża sobie bez nich życia - większość z nich nosi spodnie dużo chętniej niż spódnice czy sukienki, niezależnie od pogody czy okoliczności.

Ogromny wybór fasonów i krojów spodni dla kobiet i mężczyzn

Dużą zaletą spodni na pewno jest fakt, że można je spotkać w olbrzymim wyborze fasonów. W przypadku mężczyzn wybór jest dużo bardziej ograniczony. Spotkać można spodnie od garnituru, jeansy, dresy czy chinosy. W przypadku kobiet oferta jest o wiele bardziej rozbudowana, na co wpływ ma nie tylko moda, ale też fakt, że spodnie można wykonywać praktycznie ze wszystkich materiałów. Są to len, wełna, dzianina, skóra, a nawet. Warto też zauważyć, że współczesna moda jest dla spodni bardzo łaskawa. Nosić można praktycznie wszystkie modele, nie można powiedzieć, że jakieś spodnie są szczególnie niemodne, zwłaszcza że wszystko zależy od stylu i tego, jak się je połączy. Najlepszym na to przykładem są jeansy, które można znaleźć zarówno w wersji bardzo wąskiej, popularnych rurek, jak i w prostym fasonie bądź rozszerzane ku dołowi dzwony.

Spodnie na każdą okazję w Peek & Cloppenburg

Na lato polecane są zwłaszcza spodnie z cienkich, przewiewnych i naturalnych materiałów, które zapewniają dobra cyrkulację powietrza i wygodę. Są też zwykle utrzymane w jasnych barwach. Na chłodniejsze miesiące warto zaś wybierać spodnie z grubszych tkanin, w ciemnych kolorach. Poza tym można znaleźć spodnie na wszelkie okazje: biznesowe, casualowe czy sportowe. Kobiety mają szczególnie duży wybór, gdyż nawet na największe wyjścia mogą śmiało zastępować spodniami sukienki. Pozwalają na to na przykład spodnie wykonane z materiałów kojarzących się z elegancją, jak jedwab, atłas czy satyna, będące również bardzo przyjemne w zetknięciu ze skórą. Szczególny rodzaj spodni męskich i damskich stanowią produkty wykonywane ze skóry. Kojarzą się one z wyrazistym, głównie rockowym stylem. U panów rzeczywiście zwykle mają taką wymowę, kobiety mogą jednak dzięki umiejętnym zestawieniom tworzyć dzięki nim nie tylko zadziorne stylizacje. Skórzane spodnie połączone na przykład z białą bluzką czy koszulą nadadzą kobiecy, zmysłowy wygląd, pięknie podkreślając sylwetkę.

  1. 1
  2. Strona 1 / 151
  3. 151