Złote spodnie

  1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Złote spodnie — modne uzupełnienie współczesnego stylu

  Złote spodnie wyróżniają się wyrazistym stylem, dzięki czemu stanowią doskonałe urozmaicenie niejednej stylizacji. Mogą być wykonane z różnego rodzaju materiału. Złote spodnie to nie tylko te o metalicznym połysku, lecz także fasony o bardziej subtelnej prezencji. Tego typu modele utrzymano w tonacji bardziej matowej, wpadającej w odcienie musztardy, mosiądzu czy też żółcieni. Spodnie w złotym kolorze pasują zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Większość fasonów to spodnie o casualowym charakterze, zwykle chinos.

  Jak stylizować i z czym łączyć złote spodnie?

  Stylizowanie złotych spodni jest naprawdę proste. To tylko z pozoru kłopotliwy kolor, ponieważ w rzeczywistości zarówno metalicznie złote spodnie, jak i ich matowe odpowiedniki są bardzo wszechstronne. Szczególnie dobrze prezentują się zwłaszcza z ubraniami i dodatkami utrzymanymi w klasycznej lub inspirowanej naturą palecie barw. Złote spodnie będą zatem dobrze wyglądać wraz z barwami takimi jak czerń, szarość, granat, brązy, zielenie, beże, a także biel. Złote spodnie śmiało można wykorzystywać nie tylko na co dzień. Jeśli w miejscu pracy nie jest wymagany określony dress code, to matowe złote spodnie mogą posłużyć jako element biznesowego wizerunku. Złote spodnie zestawione z błękitną koszulą i brązowymi butami to tylko jeden z pomysłów na to, jak włączyć spodnie w złotym kolorze do imagu prezentowanego w podczas godzin pracy. Na co dzień złote spodnie można stylizować w dużo bardziej zróżnicowany sposób. Bardzo dobrze będą wyglądać również w ramach trendu łączącego ubrania klasyczne ze sportowymi. Doskonale skrojone złote spodnie w towarzystwie bluzy z kapturem, sneakersów i wełnianego płaszcza? A może złote spodnie noszone wraz z koszulką polo i mokasynami? To tylko wstęp wszystkich modowych horyzontów, jakie otwierają przed nami złote spodnie. Warto je eksplorować i łączyć złote spodnie z różnorodnymi elementami garderoby.

  Spodnie w złotym kolorze — co warto wiedzieć?

  Czym kierować się przy wyborze złotych spodni? Przede wszystkim ich przeznaczeniem. Do pracy lepiej wybrać matowe spodnie. Złote spodnie w matowej odsłonie są zresztą łatwiejsze w stylizowaniu niż spodnie o metalicznym wykończeniu. Jednak poszukując oryginalnej stylizacji na imprezę, lepiej będzie sięgnąć właśnie po spodnie o metalicznym finiszu. Takie spodnie mogą posłużyć przez wiele sezonów, warto więc zawsze stosować się do wskazówek pielęgnacji umieszczonych przez producenta na metce.

  1. Dostępny w innym rozmiarze

   Eurex By Brax Chinosy z dodatkiem streczu model ‘Paul’ Mosiądz - 1Eurex By Brax Chinosy z dodatkiem streczu model ‘Paul’ Niebieski - 1Eurex By Brax Chinosy z dodatkiem streczu model ‘Paul’ Jasnoszary - 1Eurex By Brax Chinosy z dodatkiem streczu model ‘Paul’ Zielony lipowy - 1Eurex By Brax Chinosy z dodatkiem streczu model ‘Paul’ Czerwony - 1Eurex By Brax Chinosy z dodatkiem streczu model ‘Paul’ Jasnoniebieski - 1Eurex By Brax Chinosy z dodatkiem streczu model ‘Paul’ Kit - 1
  2. Dostępny w innym rozmiarze

   Pierre Cardin Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu model ‘Lyon’ Mosiądz - 1Pierre Cardin Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu model ‘Lyon’ Czerwony - 1Pierre Cardin Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu model ‘Lyon’ Czarny - 1Pierre Cardin Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu model ‘Lyon’ Granatowy - 1Pierre Cardin Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu model ‘Lyon’ Grafitowy - 1Pierre Cardin Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu model ‘Lyon’ Flanela - 1Pierre Cardin Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu model ‘Lyon’ Piaskowy - 1Pierre Cardin Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu model ‘Lyon’ Beżowy - 1Pierre Cardin Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu model ‘Lyon’ Orzechowy - 1Pierre Cardin Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu model ‘Lyon’ Żółty - 1Pierre Cardin Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu model ‘Lyon’ Ciemnozielony - 1Pierre Cardin Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu model ‘Lyon’ Ciemnobrązowy - 1