Styl safari dla mężczyzn

Styl safari dla mężczyzn

Odcienie khaki i spranego beżu, naturalne tkaniny i inspirowane dalekimi podróżami akcesoria. Styl safari dla mężczyn bez problemu zaadoptować można do swojej garderoby, sięgając po gotowe rozwiązania ze sklepu Peek & Cloppenburg.

Styl safari dla mężczyzn - czym się charakteryzuje

Ponadczasowy styl safari dla mężczyzn inspirowany jest sposobem, w jakim nosili się kolonizatorzy z przełomu XIX i XX wieku i zainspirowanie klimatem Afryki bogaci Brytyjczycy i Amerykanie. Dominuje w kolekcjach letnich. Nic dziwnego - charakterystyczna dla niego są kolory ziemi: piaskowy, beż, brąz, khaki, rdzawy, a także naturalne tkaniny, takie jak len czy bawełna. Kroje safari są wygodne - spodnie bojówki lub chinosy, militarne kurtki, koszulki polo to podstawa modnego i komfortowego looku dobrego nie tylko na podróż na Czarny Ląd. W nowoczesnej odsłonie stylu safari dla mężczyzn pojawiają się takie akcenty, jak jeans, nadruki, przetarcia.

Jak stworzyć męską stylizację w duchu safari

Męską stylizację safari bez problemu stworzyć można, łącząc kilka charakterystycznych dla tego stylu elementów. Piaskowe szorty i bawełniana koszula albo jeansy i kurtka typu bush jacket to flagowe połączenia. Dobrym pomysłem jest też zestawienie denimowych krótkich spodenek z T-shirtem w nadruk inspirowany podróż i płóciennym kapeluszem. Odpowiednie dodatki są kluczowe dla stylizacji inspirowanej afrykańskimi klimatami. Oprócz nakryć głowy przyda się para okularów, pleciony pasek, zegarek na płóciennym pasku, skórzane buty-traperki. Uzupełniony w ten sposób zestaw safari na ulicach miast zrobi niemałe wrażenie.

  1. bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Beżowy - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Czerwony - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Jasnoszary melanżowy - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Grafitowy - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Czarny - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Jasnoniebieski - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Szaroniebieski - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Niebieski - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Dżins - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Granatowy - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Dżins - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Morski - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Miętowy - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Zielony - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Żółty - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Apricot - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Koralowy - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Fioletowy - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Oberżynowy - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Petrol - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Biały - 1bugatti Koszulka polo z kieszenią na piersi Zielony lipowy - 1
  2. Dostępny w innym rozmiarze

    Tommy Hilfiger Chinosy o kroju straight fit z dodatkiem streczu model ‘Denton’ Beżowy - 1Tommy Hilfiger Chinosy o kroju straight fit z dodatkiem streczu model ‘Denton’ Niebieski - 1Tommy Hilfiger Chinosy o kroju straight fit z dodatkiem streczu model ‘Denton’ Zielony - 1Tommy Hilfiger Chinosy o kroju straight fit z dodatkiem streczu model ‘Denton’ Jasnoniebieski - 1Tommy Hilfiger Chinosy o kroju straight fit z dodatkiem streczu model ‘Denton’ Brudny biały - 1Tommy Hilfiger Chinosy o kroju straight fit z dodatkiem streczu model ‘Denton’ Ciemnoróżowy - 1Tommy Hilfiger Chinosy o kroju straight fit z dodatkiem streczu model ‘Denton’ Oliwkowy - 1Tommy Hilfiger Chinosy o kroju straight fit z dodatkiem streczu model ‘Denton’ Kamienny - 1Tommy Hilfiger Chinosy o kroju straight fit z dodatkiem streczu model ‘Denton’ Żółty - 1Tommy Hilfiger Chinosy o kroju straight fit z dodatkiem streczu model ‘Denton’ Czarny - 1
  1. 1
  2. Strona 1 / 36
  3. 36