Styl safari dla mężczyzn

  1. Kobiety
   1. Akcesoria
   2. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Styl safari dla mężczyzn

  Odcienie khaki i spranego beżu, naturalne tkaniny i inspirowane dalekimi podróżami akcesoria. Styl safari dla mężczyn bez problemu zaadoptować można do swojej garderoby, sięgając po gotowe rozwiązania ze sklepu Peek & Cloppenburg.

  Styl safari dla mężczyzn - czym się charakteryzuje

  Ponadczasowy styl safari dla mężczyzn inspirowany jest sposobem, w jakim nosili się kolonizatorzy z przełomu XIX i XX wieku i zainspirowanie klimatem Afryki bogaci Brytyjczycy i Amerykanie. Dominuje w kolekcjach letnich. Nic dziwnego - charakterystyczna dla niego są kolory ziemi: piaskowy, beż, brąz, khaki, rdzawy, a także naturalne tkaniny, takie jak len czy bawełna. Kroje safari są wygodne - spodnie bojówki lub chinosy, militarne kurtki, koszulki polo to podstawa modnego i komfortowego looku dobrego nie tylko na podróż na Czarny Ląd. W nowoczesnej odsłonie stylu safari dla mężczyzn pojawiają się takie akcenty, jak jeans, nadruki, przetarcia.

  Jak stworzyć męską stylizację w duchu safari

  Męską stylizację safari bez problemu stworzyć można, łącząc kilka charakterystycznych dla tego stylu elementów. Piaskowe szorty i bawełniana koszula albo jeansy i kurtka typu bush jacket to flagowe połączenia. Dobrym pomysłem jest też zestawienie denimowych krótkich spodenek z T-shirtem w nadruk inspirowany podróż i płóciennym kapeluszem. Odpowiednie dodatki są kluczowe dla stylizacji inspirowanej afrykańskimi klimatami. Oprócz nakryć głowy przyda się para okularów, pleciony pasek, zegarek na płóciennym pasku, skórzane buty-traperki. Uzupełniony w ten sposób zestaw safari na ulicach miast zrobi niemałe wrażenie.

  1. Dostępny w innym rozmiarze

   Montego Spodnie sztruksowe o prostym kroju z dodatkiem streczu model ‘Edward’ Beżowy - 1Montego Spodnie sztruksowe o prostym kroju z dodatkiem streczu model ‘Edward’ Czarny - 1Montego Spodnie sztruksowe o prostym kroju z dodatkiem streczu model ‘Edward’ Niebieski - 1Montego Spodnie sztruksowe o prostym kroju z dodatkiem streczu model ‘Edward’ Granatowy - 1Montego Spodnie sztruksowe o prostym kroju z dodatkiem streczu model ‘Edward’ Antracytowy - 1
  2. Dostępny w innym rozmiarze

   bugatti Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu Jasnobrązowy - 1bugatti Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu Terakota - 1bugatti Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu Granatowy - 1bugatti Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu Beżowy - 1bugatti Spodnie sztruksowe o kroju modern fit z dodatkiem streczu Zielony - 1
  1. 1
  2. Strona 1 / 25
  3. 25