Swetry Guess

Swetry Guess to niebanalne fasony, detale i faktury. Modele proponowane przez brand to prosty przepis, by odświeżyć garderobę na chłodne dni!

Co wyróżnia swetry Guess? Wyraziste printy!

Swetry Guess doskonale odzwierciedlają charakter marki, której wyróżnikiem jest podążanie własną drogą w interpretacji klasyki, a także nowych trendów. To dlatego swetry brandu wzbogacono o charakterystyczne dla niego nadruki i aplikacje. Wśród projektów marki nie zabrakło więc swetrów w typowym dla marki logo. Takie modele doskonale wpisują się w trend logomanii, który na dobre zadomowił się na wybiegach, a także w modzie miejskiej. Duże, przeskalowane napisy czy wariacje na temat logo pojawiają się na swetrach Guess w kontrastowych barwach. Designerzy brandu nierzadko sięgają też po moc blasku - złociste printy to kolejna cecha charakterystyczna swetrów Guess.

Fantazyjne fasony swetrów Guess

Oprócz nadruków swetry Guess wyróżniają się też ciekawymi krojami. Projektanci marki chętnie eksperymentują z fasonami, urozmaicając klasyczne rozwiązania ciekawymi detalami. Przykład: fantazyjne wycięcia na wysokości dekoltu lub ramion, a także nieregularna dolna linia. Swetry Guess to ubrania podkreślające atuty sylwetki. Dopasowane, taliowane fasony stanowią sprawdzony sposób, by optycznie wysmuklić figurę. Wśród propozycji marki nie zabrakło zarówno klasycznych swetrów z dekoltem w serek, jak i z okrągłym wycięciem. W kolekcjach znajdują się także oryginalne golfy odpowiednie na chłodne dni.

Zaskakujące detale i faktury

Swetry Guess cechuje także dbałość o detale. Klasyczny charakter ubioru na chłodne dni przełamują biżuteryjne detale, sprzączki, a także zastosowanie rozmaitych dzianin. Modele o ażurowym splocie, a może grube, mięsiste swetry tkane z ciepłej włóczki? Możliwości jest wiele! Projektanci marki nie boją się też łączyć różnych faktur w obrębie jednej części garderoby. Swetry z półtransparentnymi wystawkami oraz te wykonane z połączenia zwartych i ażurowych dzianin to ciekawe rozwiązanie zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście.

  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4