Swetry Lacoste

Swetry Lacoste to trafiony wybór na chłodniejsze miesiące. Najwyższa jakość wykonania w połączeniu z miejskim designem stanowią sekret modnego looku każdego dnia.

Swetry Lacoste — męski styl na niejedną okazję

Lacoste to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Założona przez znanego francuskiego tenisistę René Lacoste, do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. W kolekcjach znaleźć można przede wszystkim minimalistyczne swetry ozdobione jedynie niewielką podobizną krokodyla, czyli kultowym logo marki. Pochodzi ono od pseudonimu założyciela brandu, który zwany był „Aligatorem” dzięki swojej nieustępliwości podczas sportowych rozgrywek. Bezkompromisowy jest także sam styl marki Lacoste, która skupia się przede wszystkim na perfekcyjnej formie ubrań. Dzięki temu swetry Lacoste zawsze doskonale współpracują z sylwetką — to idealne dopasowanie przekłada się na efekt, jaki można stworzyć wykorzystując swetry i inne ubrania brandu. Wykreowanie dopracowanego i atrakcyjnego image'u staje się jeszcze łatwiejsze, jeśli weźmiemy pod uwagę różnorodność kolorystyczną swetrów Lacoste. Ilość kolorów i odcieni jest równie imponująca, jak w przypadku kultowej koszulki polo Lacoste — elementu, od którego zaczęła się modowa dominacja marki. Oprócz swetrów warto spojrzeć także na bluzy, które stanowią idealną propozycję na dni, w które mamy ochotę na bardziej niezobowiązujący wizerunek.

Szykowne fasony dla świadomych mody kobiet

Swetry Lacoste trafią także w kobiece gusta. Dopracowane kroje i twarzowe barwy pozwalają szybko odnaleźć sweter, który sprawdzi się w niejednej miejskiej stylizacji. Oprócz modeli jednobarwnych, w kolekcji odnajdziemy także fasony śmiało łączące ze sobą kontrastujące barwy, najczęściej poprzez duże, geometryczne printy. Swetry Lacoste zaprojektowane z myślą o kobietach umożliwiają spore pole modowego manewru, dzięki ilości fasonów, w jakich występują. Klasyczne golfy, dopasowane pullovery z dekoltem, a także kardigany i swetry typu oversize zaspokoją nawet najbardziej kapryśne gusta. Ponadto, oryginalnym posunięciem ze strony brandu jest zmiana barwy logo, które w niektórych swetrach przybiera odcień dopasowany do tła, na którym się pojawia.

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3