1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Swetry Tommy Hilfiger

  Swetry Tommy Hilfiger to kwintesencja amerykańskiego stylu w najlepszym wydaniu. Z lekkością łączące w sobie sportowy szyk z klasyczną elegancją, stanowią one bezbłędny wybór na wiele okazji.

  Swetry Tommy Hilfiger — szyk odporny na upływ czasu

  Kolekcje marki Tommy Hilfiger bazują na nieprzemijających kanonach mody miejskiej, dzięki czemu pozostają nie tylko niezwykle uniwersalne, lecz także odporne na jakże często zmieniające się w modzie trendy. Swetry Tommy Hilfiger dedykowane są dynamicznym osobom, które świadomie decydują o swoim image'u. Swetry i bluzy brandu inspirowane są często amerykańskim preppy style, czyli stylem ubioru, który w latach 50. i 60. dominował wśród studentów elitarnych uczelni. Wielbicielem preppy style był też sam John Fitzgerald Kennedy, co samo w sobie stanowi gwarancję perfekcyjnego wyglądu. Oprócz zawsze szykownych i klasycznych pulloverów z dekoltem i golfów, w kolekcji Tommy Hilfiger pojawiają się też bluzy inspirowane designem współczesnej odzieży noszonej przez baseballistów i amerykańskich studentów. Często możemy zauważyć na nich nie tylko logo marki przykuwające wzrok charakterystyczną czcionką, lecz także kontrastowe połączenia kolorów i proste, geometryczne printy.

  Przykuwające uwagę swetry Tommy Hilfiger typu basic i nie tylko

  Dla tych, którzy w modzie cenią nieskomplikowane rozwiązania, trafionym wyborem będą jednobarwne swetry o nieskomplikowanych krojach. Klasyczne swetry Tommy Hilfiger to solidny fundament zarówno męskiej, jak i kobiecej garderoby. Golf, sweter z półokrągłym dekoltem lub tym w serek to kroje, które nigdy nie wychodzą z mody, a dzięki szerokiej palecie barw, łatwo można wybrać ten, który najlepiej uzupełni nasz image. Absolutnym must have jest oczywiście czarny sweter Tommy Hilfiger, który dzięki ponadczasowej barwie i wysokiej jakości wykonania, zachowa swój efektowny wygląd przez wiele sezonów. Wartym wypróbowania pomysłem jest też jeden ze swetrów Tommy Hilfiger, utrzymanych w kolorach znanych z loga brandu — to prosty sposób na wyrazisty look.

  1. 1
  2. Strona 1 / 14
  3. 14