Różowe swetry

Moda, choć lubi się powtarzać, stale podąża na przód i poszukuje nowych rozwiązań. To właśnie dzięki ciągłej modowej ewolucji, różowe swetry stanowią współcześnie synonim dobrego gustu zarówno w kobiecej, jak i w męskiej garderobie.

Różowy sweter — prosty sposób na odświeżenie swojego image'u

Róż to barwa, która zwykle kojarzy się z subtelnością. Rzeczywiście, pastelowo-różowy sweter to rzecz, która podkreśla delikatną stronę naszej natury. Jest on szczególnie chętnie noszony przez kobiety — często wybierają one ten kolor, decydując się na kaszmirowy sweter. Różowy sweter w jasnym odcieniu pięknie komponuje się ze srebrną i złotą biżuterią, dlatego warto zdecydować się na fason z dekoltem, jeśli chcemy wyeksponować swój ulubiony naszyjnik. Męski odpowiednik jasno-różowego swetra często budzi pewne obawy, lecz zupełnie bezpodstawnie. Zauważmy, że przecież pastelowo-różowa koszula na stałe wpisała się już do kanonów męskiej mody, także tej biznesowej. Dlatego też świadomy mody mężczyzna nie obawia się tego koloru i wie, jak go nosić. By stonować jego delikatność, warto łączyć go z klasyczną paletą barw, czyli przede wszystkim z szarościami, czernią, odcieniami granatu i szylkretowego brązu. Dużą zaletą różowego swetra jest też fakt, iż jest on nie tylko niezwykle szykowny, lecz także jego barwa pozwoli nam zamaskować zmęczenie i rozświetlić twarz.

Różowy w ostrzejszej odsłonie

Różowe swetry równie często pojawiają się także w innych odcieniach tej barwy. W propozycjach dla kobiet często występują one w nasyconej, wręcz neonowej wersji. Sweter w odcieniu hot pink to niezawodny sposób na wyróżnienie się z tłumu. Łączymy go zarówno z bielą i czernią, jak i z innymi żywymi barwami, realizując w ten sposób trend color blocking. Dla rozpoczynających swoją przygodę z różem doskonałe będą swetry w odcieniach przydymionego różu. Z powodzeniem sprawdzą się one w każdej szafie.

  1. 1
  2. Strona 1 / 14
  3. 14