1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
  3. Dzieci
   1. Odzież

  Białe T-shirty

  Trudno uwierzyć z dzisiejszej perspektywy, że noszenie koszulek w charakterystycznym kształcie litery T było kiedyś uważane za nieeleganckie i wręcz niewłaściwe. Choć tak popularne dziś T-shirty to obecnie podstawa każdej garderoby, pierwotnie służyły jedynie jako podkoszulki. Zmiana nastawienia do T-shirtów w uniwersalnym białym kolorze nastąpiła dopiero w 1955 roku za sprawą amerykańskiej gwiazdy filmowej - młodego buntownika Jamesa Dean'a. Począwszy od lat 80-tych ubiegłego stulecia białe T-shirty na dobre zagościły w modzie, na wybiegach i w naszych szafach.

  Biały T-shirt podkreśla dodatki w stylizacji

  Białe koszulki w kształcie litery T bez wątpienia świetnie sprawdzają się zarówno w młodzieżowych stylizacjach jak i w połączeniu z jeansami, a także w eleganckich kombinacjach z garniturem czy długą spódnicą. Zaskakują swoją wszechstronnością i wielofunkcyjnym zastosowaniem. Idealnie sprawdzą się zarówno do pracy, do szkoły, ale również w domu czy na wycieczce. Prostota wykonania białego T-shirtu idealnie podkreśla nietuzinkowe dodatki w każdej stylizacji, a także pozwala uwypuklić inne elementy garderoby.

  Białe T-shirty to bez wątpienia podstawa każdej szafy

  Szczególny urok białych T-shirtów polega przede wszystkim na niezwykle prostej elegancji i konsekwentnej prostocie kroju, a także na braku jakichkolwiek dodatków - kołnierza, kieszeni, zamków błyskawicznych, czy też guzików. Projekty dostępne na naszej stronie różnią się między sobą rodzajem dekoltu, ale także wzorem i stylem. Każdy znajdzie coś dla siebie wśród niezliczonych modeli i niebanalnych wzorów. Bez względu na wygląd T-shirtu, najważniejszą cechą takiej koszulki jest jakość jej wykonania. Idealny materiał na T-shirt w kolorze białym jest w dużej mierze wyprodukowany z czystej, ekologicznej bawełny lub też z naturalnego materiału z dodatkiem nowoczesnych włókien syntetycznych, które jeszcze bardziej zwiększają komfort noszenia oraz poprawiają żywotność ubrania.

  Białe T-shirty pasują do wszystkiego!

  Koszulki w białym kolorze pasują do wszystkiego. Białe T-shirty można wyjątkowo swobodnie zestawiać z innymi elementami garderoby zarówno męskiej, jak i damskiej czy też dziecięcej. Kolorowe nadruki, śmieszne napisy, wyjątkowe inkrustacje całkowicie zmieniają oblicze zwykłego T-shirta. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby w kilka chwil wyczarować piękną i niepowtarzalną stylizację na niemal każdą okazję.

  1. 1
  2. Strona 1 / 38
  3. 38