1. Kobiety
    1. Odzież
  2. Mężczyźni
    1. Odzież

Ugly Christmas Sweater

33 wyników

Sortuj według:

Ugly Christmas Sweater

Ugly Christmas Sweater to propozycja dla tych, którzy podchodzą do mody z dystansem i umieją się bawić swoim wizerunkiem. Sweter ze świątecznym motywem to świetna baza stylizacji w okresie świątecznym, która na pewno wyróżni nas z tłumu.

Ugly Christmas Sweater — oryginalny element zimowej garderoby

Czasem warto spojrzeć na swój image z dystansem i zdecydować się na look, który nie będzie w 100% poważny. Ugly Christmas Sweater​ to świetna okazja, by wprowadzić odrobinę świeżości i humoru do swoich zimowych stylizacji. Ugly Christmas Sweater​ to nie tylko idealny wybór na świąteczne spotkania z rodziną i przyjaciółmi, lecz także na wszystkie inne okazje, podczas których mamy ochotę na bardziej nieszablonowy wizerunek. Ugly Christmas Sweater​ występuje w wielu odsłonach. Bardzo często pojawiają się na nim motywy choinek, podobizny św. Mikołaja, renifery, elfy i inne symbole kojarzące się ze świętami. Cechą charakterystyczną tego typu swetrów jest fakt, że świąteczne akcenty grają pierwsze skrzypce w ich designie i są niemożliwe do przeoczenia. Ugly Christmas Sweater​ wyróżnia się ponadto żywymi barwami, które również przywołują świąteczną atmosferę. Ugly Christmas Sweater​ można śmiało włożyć na świąteczne przyjęcie w biurze, by wprowadzić bardziej pozytywną atmosferę już za pomocą swojej stylizacji. Warto czasem podejść do mody z humorem i postawić właśnie na Ugly Christmas Sweater​!

Jak nosić Ugly Christmas Sweater​?

Ugly Christmas Sweater​ doskonale sprawdzi się w męskiej i damskiej garderobie. ​Świąteczne swetry są tak wyraziste, że czasem mogą wydawać się trudne do stylizowania. Wbrew pozorom wystarczy połączyć je z neutralnymi elementami garderoby, by stworzyć look z charakterem i uniknąć wrażenia wizualnego chaosu. Wbrew pozorom nie trzeba stylizować ich wyłącznie wraz z ubraniami utrzymanymi w neutralnych kolorach. Ugly Christmas Sweater​ można połączyć na przykład z granatowymi lub ciemnozielonymi spodniami, które dodatkowo podkreślą świąteczny klimat całego outfitu. Nosząc Ugly Christmas Sweater​ warto jednak unikać nadmiernej ilości skomplikowanych dodatków, takich jak nadmierna ilość biżuterii.