Moda ślubna 2020

LET'S CELEBRATE LOVE

ŚLUB

Dla pary młodej oraz rodziny i przyjaciół:

Wyjątkowe i inspirująće stylizacje – aby najpiękniejszy dzień Twojego życia był jeszcze piękniejszy. Z brawurą stawisz czoła weselnemu wyzwaniu.

STYLIZACJE DLA PANA MŁODEGO ›
 
Pan młody

DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK

PAN MŁODY

Kto mówi „tak”, wybiera się również na zakupy: gdy w ten wyjątkowy dzień wszyscy skierują wzrok na przepiękną pannę młodą, będziesz pragnął dotrzymać jej kroku również w kwestii stylu. Najważniejsze: Twój garnitur czy smoking powinny pasować kolorystycznie do stylizacji Twojej przyszłej małżonki. Znajdź u nas idealny garnitur lub smoking ślubny.

STYLIZACJE DLA PANA MŁODEGO ›

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Nasz przewodnik po świecie garniturów opisuje 5 kroków do znalezienia idealnego garnituru, objaśnia etykietę ubioru i prezentuje różne kroje naszych garniturów.

NASZ PRZEWODNIK PO ŚWIECIE GARNITURÓW ›
Pan młody

DODATKI

WYKOŃCZENIE STYLIZACJI

Dopełnij stylizację pana młodego eleganckimi butami i paskiem wysokiej jakości. Muszka lub krawat stanowią idealne dodatki w tym wyjątkowym dniu.

KUP DODATKI DLA PANNA MŁODEGO ›
Anzugsschuhe
Fliegen
Gürtel
 
Świadkowie i goście

BEST MAN

ŚWIADKOWIE I GOŚCIE

Ogólne zasady: dwuczęściowy garnitur w kolorze niebieskim lub czarnym to idealny wybór na każdą uroczystość. W zależności od oprawy przyjęcia weselnego mamy jednak czasem większą swobodę działania i możemy sięgnąć po garnitur w jaśniejszym odcieniu. Zawsze jednak należy pamiętać, aby nie przyćmić pana młodego. Daj się zainspirować naszą ofertą garniturów.

STYLIZACJE DLA ŚWIADKÓW ›

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Nasz przewodnik po świecie garniturów opisuje 5 kroków do znalezienia idealnego garnituru, objaśnia etykietę ubioru i prezentuje różne kroje naszych garniturów.

NASZ PRZEWODNIK PO ŚWIECIE GARNITURÓW ›
HIGH SCHOOL

PRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA GARNITURÓW

TAKE CARE

Od sklepu do domu, od domu do miejsca uroczystości — i z powrotem. Potem czyszczenie i powieszenie w szafie aż do następnej okazji. Suknie i garnitury na wyjątkowe okazje muszą najczęściej naprawdę dużo znieść. Oto najważniejsze wskazówki dotyczące pielęgnacji, które pozwolą ochronić Twoje delikatne, ulubione ubrania.

WIĘCEJ INFORMACJI ›
 
Urząd stanu cywilnego

ROMANTYCZNIE I W PROSTYM STYLU

PANNA MŁODA W URZĘDZIE STANU CYWILNEGO

Czas na magiczne „tak” — nie tylko dla Twojego przyszłego małżonka, ale także dla nieco skromnej, ale nadal przepięknej i idealnej sukni ślubnej. Od krojów etui,
aż po te o linii A — odkryj swoją nową, wymarzoną sukienkę na ten szczególny dzień.

W kościele

ROMANTYCZNIE I WYTWORNIE

PANNA MŁODA W KOŚCIELE

When love is in the air: ślub kościelny to dla nas okazja, aby poczuć się jak księżniczka. W tym dniu można porzucić umiar — to samo dotyczy również sukni ślubnej. Nie sądzisz, że to świetna okazja, aby uczynić z tego momentu najmodniejszą chwilę w swoim życiu? Daj się zainspirować naszą ofertą.

DODATKI

WYKOŃCZENIE STYLIZACJI

Buty i torebki wieczorowe tworzą doskonałe wykończenie Twojej stylizacji panny młodej, a bolerka i żakiety stanowią idealne dodatki w tym wyjątkowym dniu.

KUP DODATKI DLA PANNY MŁODEJ ›
Buty
Peleryny
Torebki
 
Druhny

RAMIĘ W RAMIĘ

DRUHNY I GOŚCIE

Będąc druhną, masz wyjątkowy zaszczyt dzielenia szczęścia panny młodej w tym niepowtarzalnym dniu. Modowe wyzwanie dla Ciebie i innych gości: czuć się pięknie i komfortowo, a jednocześnie jej nie przyćmić. Stonowane kolory, takie jak ciemnoniebieski, czy pudrowe odcienie, mięta i pastele to Twoi sprzymierzeńcy stylu.

SUKIENKI DLA DRUHEN I GOŚCI ›

Jeszcze jeden powód do świętowania: odkryj nasz przewodnik po świecie sukienek z 4 topowymi krojami sukienek, objaśnieniami etykiety ubioru i poradnikiem dla typów sylwetki.

NASZ PRZEWODNIK PO ŚWIECIE SUKIENEK ›
Druhny i goście
 
Mama panny młodej

GDY DZIECI BIORĄ ŚLUB

MAMA PANNY MŁODEJ

Kwestia własnego wyglądu w wielkim dniu syna czy córki jest dla mam często drugoplanowa. Pozwól nam zadbać o to, aby Twoja stylizacja była idealna! Skorzystaj z naszych stylowych inspiracji, abyś w tym dniu poczuła się również doskonale i komfortowo ubrana. Od sukienek z bolerkiem lub bez, przez kostiumy, aż po zestawy ze spodni i bluzek.

STYLIZACJE DLA MAMY PANNY MŁODEJ ›

Profesjonalne porady: odkryj nasz przewodnik po świecie sukienek z 4 topowymi krojami sukienek, objaśnieniami etykiety ubioru i poradnikiem dla typów sylwetki.

NASZ PRZEWODNIK PO ŚWIECIE SUKIENEK ›
Stylizacje dla mamy panny młodej

PRZEWODNIK PO SUKIENKACH

Przewodnik po sukienkach

JESZCZE JEDNA OKAZJA DO ŚWIĘTOWANIA: WSZYSTKO O
FASONACH I NAJLEPSZYCH TRENDACH.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ›