Max Mara Weekend - korzystna wyprzedaż ubrań

Wyprzedaż odzieży z kolekcji Max Mara Weekend to okazja do zdobycia ubrań tej renomowanej włoskiej marki w naprawdę korzystnych cenach. Wysoka jakość ubrań i ponadczasowa elegancja kroju spod znaku Max Mara powoduje, że odzież ta będzie wyglądać znakomicie, niezależnie od sezonowych trendów.

Firma Max Mara

Założona w 1951 roku przez Achille Maramottiego firma Max Mara była kontynuacją tradycji rodzinnych. Prababka projektanta była bowiem właścicielką luksusowego domu mody. Luksus, choć pozbawiony ostentacji, stał się także znakiem charakterystycznym kolekcji Max Mary. Ubrania dla marki były dziełem wielkich projektantów: Karla Lagerfelda, Jean-Charles’a de Castelbajaca czy Narciso Rodrigueza, którzy jednak tworzyli je anonimowo, przyczyniając się do tworzenia jednolitego wizerunku marki.

Wyprzedaż ubrań marki Max Mara Weekend

W stylu casualowym tworzone z materiałów o wysokiej jakości i ciekawe teksturze, jak len, bawełna, kaszmir, tweed oraz wiele innych. Uszyte są z nich między innymi niezwykle kobiece sukienki o optymalnym dopasowaniu do figury z delikatnymi nadrukami, które będą się świetnie prezentować zestawione z balerinami i dżinsową kurtką narzuconą na wierzch.

Różnorodność ubrań w kolekcji Max Mara Weekend

Max Mara Weekend pozwala na zestawianie ich w dowolne kombinacje, w zależności od sytuacji. Znajdziemy wśród nich proste spodnie, t-shirty i spódnice, które mogą tworzyć urokliwą całość z elementami z kolorowymi nadrukami bądź zupełnie gładkimi ubraniami w lecie. Max Mara Weekend to także cieplejsze ubrania na okres jesienno-zimowy: ciepłe płaszcze i modne pikowane kurtki w sportowym stylu, które już dziś można kupić w obniżonych cenach i cieszyć się ich jakością i ponadczasową elegancją w kolejnym sezonie.

  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4