Wyprzedaż Wellensteyn

70 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Wyprzedaż Wellensteyn

Wszystkie niemieckie marki - zaczynając na motoryzacyjnych, a kończąc na odzieżowych - niezmiennie kojarzą się z solidnym wykonaniem. Wellensteyn to renomowany producent kurtek, które przetrwają lata. Firma w początkach swojej działalności produkowała odzież roboczą i dlatego właśnie stawia głównie na jakość wykonania. Wyprzedaż Wellensteyn to świetna okazja, aby nabyć wysokiej jakości kurtkę za niższą cenę.

Kurtki na każdą pogodę z wyprzedaży Wellensteyn

Twórca marki - Adolf Wuttke tworzył przede wszystkim ubrania przeznaczone dla robotników hamburskiej stoczni. Były to mocne, bardzo wytrzymałe kurtki i kombinezony wykonane z płótna żaglowego. Od tamtej pory ubrania proponowane przez Wellensteyn przeszły znaczną metamorfozę. W dalszym ciągu jednak pod kilkoma względami odnoszą się do swoich industrialnych korzeni. Przede wszystkim jakość. Kurtki są jeszcze bardziej nieprzemakalne i jeszcze cieplejsze, niż w czasach, gdy nosili je dokerzy. Warto tutaj też wspomnieć o sile specjalizacji. Niemiecki producent wytwarza kurtki i tylko kurtki. Właśnie dzięki temu podejściu udaje mu się projektować ubrania outdoorowe o tak wysokich parametrach.

Modne kurtki w wyprzedaży Wellensteyn

Odzież produkowana przez firmę sprawdza się przede wszystkim w zimne miesiące. To jednak wiosną osiąga najniższe ceny. I dlatego właśnie wyprzedaż Wellensteyn to świetna okazja, aby wyposażyć się w wysokiej jakości kurtkę. Marka oprócz wytrzymałości może pochwalić się także innymi walorami. Produkuje odzież w najmodniejszych obecnie fasonach - czyli retro. Na stronach sklepu Peek & Cloppenburg możemy kupi