Wyprzedaż kombinezony

116 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3

Wyprzedaż kombinezony

Kombinezony to uniwersalny rodzaj ubrania, który można nosić do pracy czy w czasie wolnym. Można po nie sięgnąć także wtedy, gdy szukamy modnych ubrań na koktajl czy eleganckie przyjęcie.

Wyprzedaż kombinezonów w różnych stylizacjach

Wyprzedaż kombinezonów pozwala na wybór kombinezonu na każdą okazję. Projektanci równie chętnie tworzą lekkie kostiumy z krótkimi spodniami na lato, jak i stylowe kombinezony z tafty z wykończeniem z koronki, które są idealną bazą do stylizacji na wieczorne przyjęcie. Większość modeli kombinezonów łączy w sobie lekką górę z krótkim rękawem z długimi spodniami, bardzo często modnie rozszerzonymi jeśli kombinezon jest klasycznie czarny i elegancki. Atutem kombinezonów na większe wyjścia jest niezwykle kobiecy krój: spodnie w kombinezonie są zwężane, łączy się je z górą bez rękawów. Zazwyczaj kombinezony są w całości uszyte z jednego rodzaju tkaniny, a ich efektowność podkreślają błyszczące wstawki czy kompozycje z kamieni jubilerskich. Część projektantów poszła jeszcze dalej, tworząc kombinezony, w których góra uszyta jest z delikatnej koronki.

Kombinezony

Obok propozycji na imprezy i oficjalne wyjścia, wśród kombinezonów dostępne są także wygodne modele, podkreślające swobodę i gwarantujące komfort w czasie noszenia. Takie kombinezony mogą być uszytymi z flauszu czy frote ubraniami, uzupełnionymi o wygodny kaptur i w całości zasuwanymi na zamek błyskawiczny, które stanowią modną wersję sportowego dresu czy szlafroka. Do uszycia kombinezonu można również wykorzystać denim, tworząc uniwersalne ubranie do spędzania czasu wolnego. W takich kombinezonach, podobnie jak w kombinezonach typu oversized uszytych z przyjemnych w dotyku tkanin, stosuje się wiązanie w pasie, dzięki któremu kombinezon można dopasować do własnych potrzeb.