Wyprzedaż marynarki

582 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 13
  3. 13
  1. 1
  2. Strona 1 / 13
  3. 13

Wyprzedaż marynarki

Marynarki są jedną z najpopularniejszych części męskiej garderoby, obok koszuli i spodni. Towarzyszy w życiu zawodowym, podczas uroczystych okazji i wolnym czasie. Istnieje więc wiele modeli marynarek, począwszy od idealnych do garnituru poprzez sztruksowe na pół-oficjalne okazje, aż po casualowe marynarki z dżerseju.

Klasyczne marynarki

Klasyczna marynarka w kolorze czarnym lub ciemnoniebieskim to coś, co każdy mężczyzna powinien mieć w szarie. Jest ponadczasowa i może być noszona przy wielu okazjach.Ten uniwersalny model znakomicie sprawdza się podczas biznsowych spotkań, wielkich wyjść, uroczystości rodzinnych, a w połączeniu z bardziej casualowymi spodniami, także w codziennym życiu. Nawet jeśli twoja praca nie wymaga bardzo eleganckiego ubioru, marynarka może się przydać jako zamiennik kurtki w chłodne wiosenne lub wczesnojesienne dni.

Wyprzedaż Marynarkek na każdą okazję

Z kolei marynarka z dżerseju, dzięki młodzieńczemu, świeżemu stylowi doskonale pasuje do codziennych stylizacji. To doskonałe uzupełnienie miejskiego stylu, który pozwala poczuć się w pełni swobodnie, ale też bardziej elegancko niż w samej koszuli czy swetrze. Marynarki z dżerseju to obecnie wybór numer jeden dla mężczyzn pracujących w korporacjach i w biurach, których dress code opiera się o tak zwany smart casual. Wyprzedaż marynarek dostępne są w różnych kolorach i z różnej grubości tkanin. Cienkie marynarki w beżowych lub pastelowych odcieniach, które szczególnie dobrze odbijają światło słoneczne, to idealny wybór na lato, a grubsze, niebieskie lub granatowe modele świetnie sprawdzają się jesienią i zimą.

Duzy wyprzedaż marynarek

Szeroki wybór dostępnych modeli pozwala na dobranie marynarki idealnie pasującej do sylwetki. Mężczyznom wysokim polecamy dłuższe marynarki, zaś ci, którzy chcą się optycznie wysmuklić, marynarki kończące się na linii bioder. Radzimy zwrócić uwagę na marynarki z długimi połami, które sprawiają, że mały brzuszek znika w jednej chwili. Bez wątpienia obecny wybór modeli, wzorów i kolorów sprawił, że marynarka, choć powszechna, na pewno nie jest nudna!