Szare dresy

584 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 13
  3. 13
  1. 1
  2. Strona 1 / 13
  3. 13

Szare dresy — uniwersalna recepta na sportowy look

Szare dresy to jedna z najpopularniejszych odsłon dresów. To właśnie dresy w kolorach szarości są klasykiem sportowego stylu, a przy tym wyróżniają się ponadprzeciętną uniwersalnością. Szare dresy pasują praktycznie do wszystkiego. Wszak szarość to barwa pomiędzy czernią a bielą, a te kolorystyczne przeciwieństwa wyróżnia zdumiewająca wszechstronność. Nic dziwnego, że również szare dresy wyglądają doskonale z większością barw. Łatwość łączenia z innymi ubraniami i dodatkami to znaczne uproszczenie codzienności i kolejny wymiar komfortu, który poza miękkim dopasowaniem do ciała oferują dresy. Szare dresy to prawdziwie uniseksowa propozycja. Znakomicie sprawdzają się zarówno w damskiej, jak i w męskiej garderobie.

Jak nosić szare dresy?

Szare dresy często pojawiają się w kolekcjach znanych marek. Można sprawić je sobie w ramach gotowego zestawu lub samodzielnie dobrać bluzę i dresowe spodnie. Większość dresów dostępnych jest w odcieniach stonowanej szarości, dlatego też skomponowanie harmonijnie zgranego zestawu dresów nawet z bluzy i spodni pochodzących z kolekcji różnych brandów zwykle nie stanowi najmniejszego problemu. Szare dresy warto wykorzystywać podczas lekkich treningów. Jeśli jednak dresy wykonane są z zaawansowanych technologicznie tkanin, to sprawdzą się również w czasie bardziej intensywnych ćwiczeń. No i oczywiście nie można zapomnieć, że dresy to niezastąpiona odzież typu loungewear. Relaks w domowym zaciszu nabiera zupełnie nowego wymiaru, gdy towarzyszą nam komfortowe szare dresy. Co więcej, dresy można śmiało wykorzystywać również w ramach sportowych stylizacji noszonych na co dzień. Zestawione z ulubionymi sneakersami, plecakiem i czapką z daszkiem stworzą ponadczasowy i pełen sportowego luzu image.

Szare dresy — must have w każdej garderobie

Szare dresy to klasyk, który nigdy się nie starzeje. Dresy w szarym kolorze pojawiają się pośród propozycji większości znanych marek. Łatwo więc znaleźć dresy idealnie dobrane do własnych oczekiwań. Zwykle spodnie dresowe są długie, lecz pojawiają się też krótkie dresowe szorty. Jeśli chodzi o bluzy, to do wyboru mamy bluzy z kapturem, a także bluzy rozpinane lub wkładane przez głowę. Szare dresy posłużą nam dłużej, jeśli odpowiednio o nie zadbamy. Czyszczenie ich według wskazówek zawartych przez producenta na metce to podstawa. Warto jednak zadbać też o użycie delikatnych detergentów i odpowiednio dobranego programu prania, aby przedłużyć żywotność tkaniny, z której wykonane są szare dresy.