Koszule lniane męskie

(517)
1od11
FAQ

Jak prać i prasować lniane koszule?

Pamiętaj, że główną wskazówką w tym zakresie powinny być zalecenia producenta. Zwykle dopuszcza się pranie w pralce, jednak temperatura nie powinna przekraczać 30 stopni C. Koszulę należy zapiąć i przewrócić na lewą stronę. Jeśli chcesz zmiękczyć len, zrób to naturalnym sposobem i zamiast płynu do płukania wlej pół szklanki octu. Co istotne, po praniu nie susz lnianych ubrań w suszarce - równiutko je rozwieś lub rozłóż i pozostaw do naturalnego wyschnięcia. Gdy koszula będzie lekko wilgotna, przeprasuj ją żelazkiem nastawionym na tryb prasowania lnu.

Jaką koszulę lnianą wybrać do pracy biurowej?

Najbezpieczniejszym wyborem jest prosta, biała koszula, która sprawdza się w każdej sytuacji. W naszym asortymencie znajdziesz też modele w odcieniu kremowym, szarym czy błękitnym. Twoja stylizacja będzie wyglądała intrygująco, jeżeli pod marynarkę założysz białą koszulę ze stójką. Gdy natomiast masz pracę, w której możesz pozwolić sobie na więcej luzu, model w kratkę albo prążki to dobry sposób na urozmaicenie rutyny. Oczywiście weź pod uwagę, że każde miejsce pracy ma swoje zasady związane z dress codem, którymi należy się kierować.

Co to znaczy, że koszula ma styl "resort fit"?

Koszule "resort fit" mają krótki rękaw, kołnierzyk i zwykle nie są zapinane pod samą szyję - tak, aby użytkownik zawsze czuł się komfortowo. Koszule w tym stylu często są ozdobione nadrukami lub mają pastelowe, wakacyjne odcienie. Są przeznaczone dla tych, którzy w trakcie ciepłych dni chcą czuć się komfortowo i jednocześnie elegancko wyglądać.