Karta podarunkowa
Cyfrowa

Karta podarunkowa

Karty podarunkowe P&C są dostępne i możliwe do zrealizowania online oraz we wszystkich sklepach stacjonarnych P&C*. Wybierz kwotę od 50 do 1100 zł, odpowiedni wzór i dodaj spersonalizowaną wiadomość, jeśli tylko chcesz. Kartę podarunkową otrzymasz przez e-mail w formacie PDF. Podczas realizacji, środki z karty podarunkowej można podzielić na kilka zakupów i są one ważne na wszystkie artykuły.

Kup kartę podarunkową teraz
Loading...

Aby uzyskać dostęp do środków na karcie, potrzebny jest numer vouchera i odpowiedni PIN. Obie informacje znajdziesz na odwrocie swojej karty podarunkowej. Czy wszedłeś na tę stronę skanując kod QR? Jeśli tak, to już wypełniliśmy dla Ciebie numer vouchera. 

Twoje osobiste środki na modowe wydatki

 

Karta podarunkowa

FAQ

Warunki realizacji

Ogólne warunki realizacji kart podarunkowych Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. oraz Fashion ID GmbH & Co. KG

1.     Zakres stosowania

Realizacja kart podarunkowych („Karta podarunkowa”) zakupionych od Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. („P&C”) lub Fashion ID GmbH & Co. KG („FID”) odbywa się wyłącznie w oparciu o niniejsze ogólne warunki realizacji („Warunki realizacji”).

2.     Realizacja karty podarunkowej

a)     Karta podarunkowa może być zrealizowana w Polsce oraz we wszystkich pozostałych europejskich sklepach stacjonarnych „Peek & Cloppenburg*” lub „ANSON’S” („Sklepy”).

*W Niemczech istnieją dwie niezależne firmy Peek & Cloppenburg z siedzibami w Düsseldorfie i Hamburgu. Kartę podarunkową można zakupić w Niemczech tylko w oddziałach Peek & Cloppenburg B.V. & Co. KG, Düsseldorf, które obecnie można znaleźć w następujących lokalizacjach:

Aschaffenburg, Augsburg, Bad Homburg, Bergisch Gladbach, Berlin, Bocholt, Bonn, Dortmund, Düren, Düsseldorf, Erlangen, Eschweiler, Essen, Frankfurt am Main, Gießen, Hagen, Halle (Saale), Hamm, Hanau, Hilden, Homburg, Hürth, Kaiserslautern, Karlsruhe, Koblenz, Köln, Leipzig, Leuna-Günthersdorf, Leverkusen, Ludwigshafen am Rhein, Lünen, Mainz, Mannheim, Mönchengladbach, Mülheim an der Ruhr, München, Neu-Isenburg, Neunkirchen, Neuss, Oberhausen, Potsdam, Recklinghausen, Regensburg, Rosenheim, Saarbrücken, Saarlouis, Siegen, Stuttgart, Sulzbach (Taunus), Troisdorf, Ulm, Viernheim, Weil am Rhein, Weiterstadt, Wiesbaden, Wildau oraz Wuppertal.

 Na bieżąco aktualizowana lista lokalizacji sklepów dostępna jest pod adresem peek-cloppenburg.de/de/stores.

Kartę podarunkową można również nabyć w sklepie internetowym („Sklep internetowy“) prowadzonym przez FID pod adresem:

·       peek-cloppenburg.pl

 Kart nie można nabyć w Rumunii i w Serbii.

b)     Karta podarunkowa jest realizowana w sklepie internetowym podczas procesu zamówienia poprzez wprowadzenie 13-cyfrowego numeru karty podarunkowej oraz 6-cyfrowego kodu PIN w odpowiednim polu wprowadzania danych. Kwota zaksięgowana na karcie podarunkowej jest następnie automatycznie odliczana od sumy zamówienia.

c)     Realizacja karty podarunkowej w jednym ze sklepów odbywa się podczas procesu płatności poprzez okazanie karty podarunkowej przy kasie. Kwota zapisana na karcie podarunkowej jest wówczas automatycznie potrącana z kwoty do zapłaty.

d)     Realizacja wielu kart podarunkowych w ramach jednego zakupu jest możliwa, ale jest ograniczona do maksymalnie 5 sztuk.

e)     W przypadku zakupu transgranicznego w walucie innej niż euro stosuje się kurs wymiany opublikowany przez Europejski Bank Centralny (EBC) w dniu zakupu.

3.     Towary możliwe do nabycia

Karta podarunkowa może być zrealizowana na zakup towarów oferowanych w wyznaczonych sklepach i sklepach internetowych. Wyłączone są towary i usługi oferowane w kawiarniach sklepów stacjonarnych.

4.     Środki na karcie

(Pozostałe) środki na karcie podarunkowej można sprawdzić, skanując kod QR wydrukowany na karcie podarunkowej lub bezpośrednio pod adresem peek-cloppenburg.pl/giftcard. W tym celu należy również wpisać 13-cyfrowy numer karty podarunkowej oraz 6-cyfrowy kod PIN w odpowiednie pole. Środki na karcie podarunkowej można również sprawdzić w kasach sklepów stacjonarnych.

5.     Ważność karty podarunkowej

Realizacja karty podarunkowej jest możliwa w ciągu 3 lat od jej zakupu.

6.     Utrata lub kradzież karty podarunkowej

Ani P&C ani FID nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utratę lub kradzież karty podarunkowej. W przypadku korzystania z karty podarunkowej nie ma kontroli legalności, tzn. osoba korzystająca z karty podarunkowej może wykorzystać środki powiązane z kartą podarunkową. 

7.     Brak wypłaty środków z karty podarunkowej

Wykluczona jest pełna lub częściowa wypłata (pozostałych) środków z karty podarunkowej.

8.     Zwrot pieniędzy przy zwrocie towarów

W przypadku zwrotu towarów opłaconych kartą podarunkową obowiązują następujące zasady:

a)     Jeżeli towar został opłacony w całości kartą podarunkową, zwrot nastąpi równocześnie ze zwrotem towaru poprzez wydanie nowej karty podarunkowej (cena zakupu pierwotnie zapłacona za towar).                     

b)     W sklepie stacjonarnym: jeżeli przy zakupie towarów w sklepie użyto innego środka płatniczego, oprócz karty podarunkowej, zwrot pieniędzy nastąpi w całości w gotówce (cena zakupu pierwotnie zapłacona za towar) przy zwrocie towaru.

c)     W sklepie internetowym: jeżeli przy zakupie towarów za pośrednictwem sklepu internetowego użyto innego środka płatniczego, oprócz karty podarunkowej, to przy zwrocie towaru zwrot nastąpi najpierw na ten dodatkowy środek płatniczy, do wysokości kwoty, która została zapłacona również tym środkiem płatniczym. Jeżeli kwota zwrotu jest wyższa niż kwota zapłacona przy użyciu innych środków płatniczych, pozostała kwota zostanie zaksięgowana na jednej lub kilku kartach podarunkowych, które zostaną przesłane drogą elektroniczną do nabywcy towaru.

Idealny prezent: Karta podarunkowa od Peek & Cloppenburg

Nadal szukasz odpowiedniego prezentu? Karta podarunkowa od Peek & Cloppenburg to zawsze właściwy wybór. Możesz je kupić zarówno online, jak i w naszych sklepach P&C. Kartę podarunkową można dowolnie doładować do kwoty XXX euro. Kredyt można następnie wygodnie sprawdzić online w dowolnym momencie. Wygląd karty wybierasz sam - dzięki różnym wzorom nadaje się na każdą okazję. Kolejna zaleta: Twoi bliscy mogą zrealizować kartę podarunkową zarówno online, jak i w jednym ze sklepów P&C. Karta podarunkowa P&C jest idealnym prezentem dla każdego miłośnika mody. 

Co można kupić kartą podarunkową od P&C?

Kartę upominkową można zrealizować na cały nasz asortyment. W ofercie znajduje się moda, obuwie i akcesoria dla mężczyzn, kobiet i dzieci. W ofercie znajduje się wiele popularnych i modnych marek. Od nowej pary butów po nową ulubioną sukienkę - tutaj można znaleźć wszystko i spełnić każde modowe życzenie. 

Dla kogo przeznaczona jest karta podarunkowa P&C?

Karta podarunkowa P&C to idealny prezent dla każdego, kto kocha modę. Czy to dla żony, syna czy sąsiadki: dzięki różnorodnemu wyborowi marek każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Karta upominkowa nadaje się również na każdą okazję: czy to urodziny, rocznica ślubu, czy po prostu jako podziękowanie za miły gest.