1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Garnitury w Poznaniu

  Elegancki garnitur powinien znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny. To uniwersalna odzież, która sprawdzi się w wielu sytuacjach. Spodnie w kant oraz marynarkę, które można założyć do pracy, na spotkanie biznesowe, rodzinną uroczystość czy randkę w luksusowej restauracji można znaleźć w Peek & Cloppenburg w Poznaniu.

  Jaki garnitur jest odpowiedni dla szczupłego mężczyzny?

  Różnorodność garniturów dostępnych w Poznaniu w sklepie Peek & Cloppenburg, z jednej strony umożliwia wybór tego idealnego, z drugiej może przysporzyć niemało trudności. Warto zapoznać się z kilkoma regułami, które pomogą w kupnie eleganckiej odzieży. Odpowiednio dopasowany garnitur ukryje drobne niedoskonałości sylwetki i wyeksponuje jej mocne strony. Jednym słowem, zapewni świetną prezencję i znakomite samopoczucie. Wysocy i szczupli mężczyźni powinni wybierać jednokolorowe garnitury, najlepiej w jasnych barwach. Dobrze spisze się także wzór w delikatną kratkę. Marynarka powinna mieć minimalne wypełnienie ramion oraz klapy o regularnej szerokości. Wybierając spodnie, warto zwrócić uwagę na te, wykończone mankietami oraz dobrać do nich skórzany pasek w lekko kontrastującym kolorze. W ten sposób sylwetka zostanie wizualnie podzielona w linii poziomej co ułatwi wyrównanie jej proporcji. Mężczyźni o figurze ołówka mogą pokusić się o poszetkę złożoną w prostokąt oraz krawat w poprzeczne lub skośne paski.

  Garnitury dla mężczyzn o masywnej budowie ciała

  Garnitury, które można znaleźć w Peek & Cloppenburg w Poznaniu odpowiedzą też na oczekiwania mężczyzn o atletycznej budowie ciała. Które z nich sprawdzą się najlepiej? Zdecydowanie najlepszym wyborem będą modele w stonowanych kolorach i bez wzorów. Marynarka powinna być pozbawiona wypełnienia ramion i mieć dość szerokie wyłogi, które będą dobrze harmonizować z figurą. Wybierając spodnie, warto postawić na warianty o wąskich, regularnych lub lekko zwężanych do dołu nogawkach. Dobrym pomysłem jest rezygnacja z wąskich krawatów oraz cienkich pasków. Z kolei mężczyźni, którzy chcą ukryć zbędne kilogramy, powinni przyjrzeć się garniturom w ciemnych kolorach, które optycznie wyszczuplają sylwetkę. Strzałem w dziesiątkę będą modele zdobione delikatnymi prążkami. Proporcje ramion względem brzucha pomogą wyrównać szersze wyłogi. Świetnie spiszą się klapy frakowe. Spodnie do garnituru dla mężczyzny o masywnej budowie ciała powinny delikatnie zwężać się od linii kolan. Dobrze zaprasowany kant pozwoli optycznie wysmuklić figurę. Aby uniknąć wizualnego podziału sylwetki w linii poziomej, warto zrezygnować z paska na rzecz szelek. W charakterze dodatków dobrze sprawdzi się szeroki krawat oraz poszetka złożona w trójkąt.

  Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3