Koszulki polo Lacoste

Połączenie sportowego sznytu z ponadczasową elegancją to kwintesencja Lacoste. Francuska marka, której logi znane jest pod każdą szerokością geograficzną, zachwyca od niemal stu lat. Urzeka najwyższą jakością materiałów i starannym wykonaniem. Do dziś marka inspiruje nie tylko osoby szukające wygodnych ubrań, ale także konkurencyjne marki – a zaczęło się wszystko od koszulek polo Lacoste.

Historia koszulek polo Lacoste

Historia Lacoste sięga 1927 roku, kiedy to zawodowy tenisista, Henri Lacoste, szukał czegoś, co zapewni mu odpowiedni poziom komfortu podczas gry. Po kilku latach udało stworzyć nowy fason, znany do dziś. Od 1933 roku koszulki polo Lacoste, z charakterystycznym logo przedstawiającym krokodyla, do teraz stanowią istotną część garderoby nie tylko tenisistów, ale także miłośników innych dyscyplin sportowych. Warto dodać, że znak towarowy pochodzi od pseudonimu znakomitego tenisisty i innowatora.

Na początku koszulki polo Lacoste były dostępne tylko w kolorze białym

Z biegiem lat oferta koszulek polo Lacoste stale poszerzała się, dzięki czemu dziś można znaleźć polo czarne, zielone, granatowe, brązowe czy fioletowe. Koszulki polo Lacoste to bogata oferta zarówno dla kobiety, mężczyzn i dzieci. O ile przez lata modyfikacjom ulegały fasony i pojawiały się nowe kolory, to jedno zostało bez zmian. Najwyższa jakość bawełny oraz charakterystyczny kołnierzyk oraz guziki.

Dziś koszulki polo to tylko część z asortymentu Lacoste

Francuska marka to także gustowne buty sportowe, kurtki, bluzy, T-shirty oraz mnóstwo dodatków. Powodzeniem cieszą się też linie zapachów Lacoste dla kobiet i mężczyzn. Ponadczasowa, inspirująca i nowatorska marka do dziś stanowi silną konkurencję dla propozycji światowych gigantów wyspecjalizowanych w modzie sportowej. Lacoste to klasyczny przykład ubrań premium, gdzie najwyższa jakość materiałów idzie w parze z funkcjonalnością. Koszulki polo Lacoste jednak zostają najważniejszą i najłatwiej rozpoznawalną częścią asortymentu.

  1. Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Beżowy - 1Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Miętowy - 1Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Żółty - 1Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Turkusowy - 1Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Oliwkowy - 1Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Zielony - 1Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Różowy - 1Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Brudny biały - 1Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Seledynowy - 1Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Morski - 1Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Królewski niebieski - 1Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Dżins - 1Lacoste Koszulka polo o kroju classic fit z bawełny Królewski niebieski - 1