Szara bluza z kapturem męska

172 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4
  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4

Szara bluza z kapturem męska — niezastąpiony, miejski styl na lata

Pomimo zmiennych trendów, w męskiej modzie istnieją pewne must haves, które cieszą się uznaniem bez względu na sezon. Jednym z nich jest bez wątpienia szara bluza z kapturem męska. Jej uniwersalny styl i komfort, jaki gwarantuje sprawiają, że znajduje ona szerokie zastosowanie we współczesnej modzie. Idealnie nadaje się do codziennych stylizacji. Jest fundamentem niezobowiązującego stylu. Swój niezastąpiony charakter udowadnia nie tylko w miejskich stylizacjach, lecz także jako element zestawień noszonych w domowym zaciszu. Co więcej, męska szara bluza z kapturem występuje we wręcz niezliczonej ilości wersji, a wszystko to dzięki różnym odcieniom szarości oraz niezliczonej ilości możliwych detali takich jak logo marek, graficzne nadruki, przykuwające uwagi hasła i inne aplikacje. Oczywiście w tym bogactwie nie brakuje też klasycznych, utrzymanych w wyrafinowanym klimacie prostoty modeli, które spodobają się nie tylko zagorzałym zwolennikom modowego minimalizmu.

Szara bluza z kapturem męska — źródło nieograniczonych modowych możliwości

Szara bluza z kapturem męska pasuje praktycznie do wszystkiego. Szarość, podobnie jak czerń, wyróżnia się imponującą elastycznością i znakomicie dopasowuje się do innych barw. Oczywistym wyborem jest łączenie szarej bluzy męskiej z kapturem z jeansami i sportowym obuwiem. Warto jednak odważyć się także i na inne zestawienia, łączące w sobie niekiedy nieco kontrastujące elementy garderoby. Do takich z pewnością należy połączenie skórzanego płaszcza, materiałowych spodni i szarej bluzy uzupełnione ciężkimi botkami w motocyklowym stylu. W sezonie przejściowym także warto sięgać po bluzę szarą męską z kapturem. W cieplejsze dni można łączyć ją z przewiewnymi, lnianymi spodniami i mokasynami lub sandałami. Niezastąpionym lookiem jest też kompozycja złożona z szarej męskiej bluzy z kapturem, czarnej ramoneski oraz czarnych jeansów z przeszyciami lub innymi detalami.

Męska szara bluza z kapturem — jak o nią dbać?

Szara męska bluza z kapturem to klasyk na lata. Aby posłużyła przez wiele sezonów w doskonałej formie, warto pielęgnować ją w odpowiedni sposób. Lepiej zatem zapoznać się ze wskazówkami odnośnie prania i suszenia, które znajdziemy na metce. Co do zasady dobrze jest też unikać agresywnych środków piorących oraz suszenia ubrań w pełnym słońcu. Jedno jest pewne — szare bluzy męskie z kapturem to kategoria odzieży wyjątkowo łatwej w pielęgnacji, co stanowi kolejny argument za tym, by się na nie zdecydować.