Koszule Christian Berg

172 wyników

SUPER SLIM FIT

SLIM FIT

REGULAR FIT

COMFORT FIT

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4
  1. Sommerfest HAKA
  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4

Koszule Christian Berg

Charles Dickens zwykł mawiać, że każdy mężczyzna może mieć dobry charakter i nastrój, o ile jest dobrze ubrany. Podstawą w męskiej garderobie są koszule. Koszule Christian Berg przykuwają wzrok nie tylko perfekcyjnym krojem oraz starannym wykończeniem, ale także materiałami wysokiej jakości, zapewniającymi doskonałą prezencję i wygodę w każdych okolicznościach.

Wśród koszul Christian Berg można znaleźć modele idealnie wpisujące się w formalne okoliczności

To rozwiązania, które sprawdzają się na uroczystych imprezach, w pracy czy w czasie firmowych bankietów. Można również sięgnąć po koszulę Christian Berg, wybierając się na wieczór w teatrze bądź kolację w eleganckiej restauracji. Do garnituru najlepiej pasują klasyczne koszule z długim rękawem, wykończone kołnierzykiem typu kent, do którego można dopasować krawat. Warto przy tym postawić na jednolite pozycje. Oprócz ponadczasowej bieli, na uwagę zasługują łagodne, pastelowe tonacje – błękit, rozbielona żółć czy delikatny róż. Ciekawym rozwiązaniem są warianty z kontrastującymi guzikami oraz lamówkami wokół kołnierzyka i mankietów. Mężczyźni, którzy lubią wyróżniać się w tłumie, powinni zaś przyjrzeć się koszulom Christian Berg z długim rękawem w intensywniejszych kolorach lub postawić na zawsze modne desenie – prążki lub wyraziste paski.

Koszule Christian Berg to także szeroki wybór modeli na co dzień

W casualowe trendy świetnie wpisują się zarówno koszule Christian Berg z krótkim, jak i z długim rękawem. Miłośnicy sportowej elegancji mogą przy tym postawić na warianty wykończone kołnierzykiem button down. Warto zwrócić też uwagę na desenie. Ciekawym rozwiązaniem jest ponadczasowa kratka oraz kolorowa szachownica. To wzory, które rewelacyjnie komponują się z jeansami i chinosami. Z kolei mężczyźni, którzy nie boją się awangardy, mogą przyjrzeć się koszulom Christian Berg zdobionym kwiecistymi motywami lub geometrycznymi printami, tworzącymi doskonały duet z luźnymi lnianymi spodniami.