Koszule Gant

Marka Gant od prawie siedemdziesięciu lat istnieje na rynku, prezentując się swoim odbiorcom jako tworząca pewny siebie, autentyczny styl. Ludzie sukcesu z upodobaniem wybierają koszule Gant, by podkreślić swój profesjonalizm oraz przywiązanie do dokładności w każdym detalu. Nie bez powodu firma cieszy się poważaniem na całym świecie i nikt nie wyobraża sobie świata mody bez niej.

Koszula Gant - casualowa elegancja

Tak jak reszta asortymentu marki, koszule Gant gwarantują typowy dla marki klasyczno-uniwersytecki look. Ich fasony zapewnią nam stworzony z amerykańskiego podejścia luz i wygodę, oraz płynący wprost ze Szwecji klasyczny minimalizm. Ich stonowane kolory świetnie wypadają zarówno w okolicznościach biznesowych, jak podkreślając nasz pewny siebie styl na co dzień. Koszule Gant to gwarancja wysokiej jakości, naturalnych materiałów, świetnego wykonania, oraz doskonałego, uniwersalnego dopasowania.

Koszule Gant w różnych zestawieniach

Koszule Gant sprawdzą się w zestawieniu z eleganckimi, garniturowymi spodniami, a także - w bardziej luźnej wersji - z jeansami. Ich kolory pozwalają na tworzenie stylizacji różnego rodzaju, łączenia z posiadanymi już ubraniami, będą dzięki ich uniwersalnemu charakterowi udane. Zarówno noszone z marynarką, jak solo, będą dodawały nam szyku. W cieplejsze dni, przysłużą nam się koszule z krótkim rękawem, będące rozwiązaniem, gdy chcemy wybrać ubiór na letnie spotkania z przyjaciółmi. Oprócz stonowanych kolorów, w ofercie marki znajduje się też wybór wzorzystych koszul Gant, które pomogą wyróżnić się z tłumu, nie pozwalając pozostać niezauważonym. Ten typ koszul stanowi wisienkę na torcie naszej stylizacji. Dzięki temu, że marka Gant posiada nie tylko koszule o prostym kroju, ale także proponowane ostatnio przez wielu projektantów koszule taliowane (które dopasowują się do szczuplejszych sylwetek), każdy klient znajdzie coś perfekcyjnego dla swoich potrzeb.

SUPER SLIM FIT

SLIM FIT

REGULAR FIT

COMFORT FIT

  1. Newsletter
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2