Koszule Gant

48 wyników

SUPER SLIM FIT

SLIM FIT

REGULAR FIT

COMFORT FIT

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. Sommerfest HAKA
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Koszule Gant

Marka Gant od prawie siedemdziesięciu lat istnieje na rynku, prezentując się swoim odbiorcom jako tworząca pewny siebie, autentyczny styl. Ludzie sukcesu z upodobaniem wybierają koszule Gant, by podkreślić swój profesjonalizm oraz przywiązanie do dokładności w każdym detalu. Nie bez powodu firma cieszy się poważaniem na całym świecie i nikt nie wyobraża sobie świata mody bez niej.

Koszula Gant - casualowa elegancja

Tak jak reszta asortymentu marki, koszule Gant gwarantują typowy dla marki klasyczno-uniwersytecki look. Ich fasony zapewnią nam stworzony z amerykańskiego podejścia luz i wygodę, oraz płynący wprost ze Szwecji klasyczny minimalizm. Ich stonowane kolory świetnie wypadają zarówno w okolicznościach biznesowych, jak podkreślając nasz pewny siebie styl na co dzień. Koszule Gant to gwarancja wysokiej jakości, naturalnych materiałów, świetnego wykonania, oraz doskonałego, uniwersalnego dopasowania.

Koszule Gant w różnych zestawieniach

Koszule Gant sprawdzą się w zestawieniu z eleganckimi, garniturowymi spodniami, a także - w bardziej luźnej wersji - z jeansami. Ich kolory pozwalają na tworzenie stylizacji różnego rodzaju, łączenia z posiadanymi już ubraniami, będą dzięki ich uniwersalnemu charakterowi udane. Zarówno noszone z marynarką, jak solo, będą dodawały nam szyku. W cieplejsze dni, przysłużą nam się koszule z krótkim rękawem, będące rozwiązaniem, gdy chcemy wybrać ubiór na letnie spotkania z przyjaciółmi. Oprócz stonowanych kolorów, w ofercie marki znajduje się też wybór wzorzystych koszul Gant, które pomogą wyróżnić się z tłumu, nie pozwalając pozostać niezauważonym. Ten typ koszul stanowi wisienkę na torcie naszej stylizacji. Dzięki temu, że marka Gant posiada nie tylko koszule o prostym kroju, ale także proponowane ostatnio przez wielu projektantów koszule taliowane (które dopasowują się do szczuplejszych sylwetek), każdy klient znajdzie coś perfekcyjnego dla swoich potrzeb.