Koszule biznesowe męskie

1747 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 37
  3. 37
  1. 1
  2. Strona 1 / 37
  3. 37

Koszule biznesowe męskie

Klasyczne, eleganckie, nowoczesne – takie są koszule biznesowe męskie z naszej kolekcji. W naszej ofercie prezentujemy duży wybór koszul biznesowych, wśród których każdy mężczyzna znajdzie dokładnie taki fason, jaki najbardziej do niego pasuje. Na służbowych spotkaniach koszule są obowiązkowe, dlatego dobrze mieć kilka sprawdzonych sztuk w swojej garderobie. U nas można znaleźć dobrą jakość połączoną z nietuzinkowym krojem. Każdy, kto ceni sobie szyk i elegancję z pewnością dopasuje do swoich potrzeb niejedną koszulę.

Biznesowe koszule do garnituru

Tak jak wskazuje na to ich nazwa, koszule biznesowe są elementem stroju służbowego. Różnica między nimi, a zwykłymi koszulami leży w stylu. Te pierwsze muszą idealnie pasować do garniturów, dlatego muszą spełniać pewne kryteria, takie jak odpowiednia długość czy odpowiedni materiał. Biznesowe koszule często wykonane są z cienkiej wełny albo z wysokiej jakości flaneli. Ponieważ zawsze tworzą komplet z garniturem, to przede wszystkim muszą do niego pasować. Do granatowego garnituru najlepiej pasują błękitne koszule. Z kolei czarny garnitur można zestawić z dowolnym kolorem koszuli. Warto pamiętać, że biznesowe koszule nie powinny mieć żadnych naszywek czy nadruków. Tutaj liczy się elegancja, a więc prostota i jakość.

Różnica pomiędzy koszulami biznesowymi i koszulami na co dzień

Biznesowe koszule powinny być dopasowane do sylwetki mężczyzny, który będzie je nosił. Nie każdy fason pasuje tutaj do każdego, dlatego warto poważnie zastanowić się nad wyborem. Jeśli chodzi o widoczność guzików w koszuli, to tutaj można zdać się na swoje upodobania i wybrać dokładnie taki fason, jaki najbardziej nam się podoba. W naszej ofercie prezentujemy koszule biznesowe zarówno z widocznymi guzikami, jak i schowanymi pod zakładką materiału. Jeśli chodzi o krój, to warto pamiętać, że koszula biznesowa powinna raczej przylegać do ciała. Oczywiście nie może być obcisła, ale jeśli będzie za bardzo obszerna, to źle będzie prezentowała się pod garniturem. Koszule biznesowe często są również dłuższe i wykonane z cieńszych materiałów niż koszule noszone na co dzień. Wszystko to, aby nie krępowały ruchów i dobrze leżały pod garniturem. Takie koszule można również zestawić z jeansami i nosić na nieoficjalnych spotkaniach, dzięki czemu nasz wygląd zyska eleganckiego charakteru.