Koszulki na ramiączkach męskie

97 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3
  1. Ellesse
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3

Tank top męski

Tank topy męski to doskonały sposób na przetrwanie gorącego lata w miejskiej dżungli oraz w czasie wakacyjnego szaleństwa. Męskie koszulki na ramiączkch są wygodne - nie ograniczają ruchów i zapewniają odpowiednią wentylację w czasie upalnych dni. Koszulki tank top męskie dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, więc można dopasować je właściwie do każdych spodni i szortów.

Tank top męski – idealny na lato

Gładkie tank topy męskie doskonale pasują do gładkich spodni - zarówno krótkich jak i długich. Powinno się je zakładać wyłącznie w mniej oficjalnych okolicznościach. W męskich koszulkach bez rękawów można wybrać się do miasta, na spacer czy na wieczorne wyjście w plener. Gładkie tank topy męskie dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych - od bieli, poprzez odcienie różu, zieleni, błękitu aż po czerń. Dobierając podkoszulek męski do spodni należy mieć na uwadze ich kolor. Zarówno krótkie jak i długie spodnie nie mogą zbytnio kontrastować z koszulką na ramiączkach. Do tank topu męskiego pasują właściwie każde buty, które nosi się w lecie.

Co jeszcze pasuję do koszlek bez rękawów?

Tank topy męskie z nadrukami lub wzorami warto łączyć przede wszystkim z gładkimi spodniami. Połączenie ich ze spodniami w kratę, paski czy wzory spowoduje, że "będą się gryzły". Koszulki na ramiączkach męskie ze stonowanymi napisami i nadrukami nadają się do noszenia w mieście lub na imprezach plenerowych. Tank topy, na których nadruki są bardziej odważne dedykowane są przede wszystkim na wyjazdy weekendowe za miasto czy na wakacje. Męskie koszulki bez rękawów z palmami, plażą i pięknymi dziewczynami doskonale pasują do wakacyjnego klimatu. To jedyny wyjątek, w którym z tank topem męskiem możemy połączyć spodnie we wzory - najlepiej typu hawajskiego.