Muszki

83 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Muszki

Muszka to nieodłączna część garderoby każdego eleganckiego mężczyzny. Muszka to także doskonałe uzupełnienie stroju na wyjątkową okazję. Wreszcie muszka może być również fantazyjnym gadżetem, który pozwala wyróżnić się z tłumu.

Muszka – alternatywa do krawatu

Każdy mężczyzna chociaż raz w życiu miał na sobie muszkę. Jeśli ten czas był w dzieciństwie, warto od nowa sprawdzić, czy to rzecz pasująca do nas. Podczas eleganckiej uroczystości, do koszuli i garnituru tuż obok krawatu, jest wręcz obowiązkowa. Pasuje zarówno młodym, jak i starszym mężczyznom, nie ma ograniczeń wiekowych czy kolorystycznych w jakich ma się znaleźć. Niektórym może kojarzyć się z dawnymi czasami, lecz tak jak inne zapomniane dodatki, przechodzi swój wielki powrót. Nie wszyscy dobrze czują się w krawacie, a muszka stanowi doskonałą dla niego alternatywę. Koszula z długim rękawem, elegancki garnitur, a do tego skórzany pasek i buty - to podstawa stroju na ważną okazję typu ślub, chrzciny dziecka. Doskonale sprawdzi się również na wyjście do teatru, czy na szykowną randkę z ukochaną w ekskluzywnej restauracji. Muszki w wersji eleganckiej bywają przeważnie czarne, szare, czy też granatowe. Jeśli jednak nie brakuje nam fantazji to warto wybrać muszkę w kontrastowym kolorze, na przykład różowym lub czerwonym.

Muszka to nie tylko nieodzowny dodatek do eleganckiego garnituru

Muszka świetnie wyglądać będzie jako część stroju na co dzień. Muszka będzie pasowała również do koszuli nawet takiej w stylu sportowym. Wystarczy tylko dobrać odpowiednio do siebie spodnie i koszulę. Taki wygląd z pewnością przyciągnie uwagę i będzie świadczył o odwadze tego, kto się na niego decyduje. Muszkę wybierają również ludzie młodzi, więcej jest tu wariacji na temat koloru oraz materiału niż w klasycznej wersji. Muszka to niezwykle ciekawy i przyciągający spojrzenia dodatek do stroju nie tylko eleganckiego, ale również sportowego. Wystarczy tylko umiejętnie zestawić ze sobą wszystkie elementy stroju, aby cieszyć się niebanalnym i ciekawym wyglądem. Warto pamiętać, że każdy mężczyzna w w muszce wygląda niezwykle atrakcyjnie.