Kurtki Levi’s męskie

Kurtki Levi’s męskie to prawdziwie kultowe modele wśród miłośników denimu. Oprócz tego marka tworzy również okrycia z innych materiałów. Odkryj kurtki Levi’s męskie w wielu inspirujących wydaniach i zyskaj funkcjonalne okrycie na co dzień!

Kurtki Levi’s męskie – jeans niejedno ma imię

Marka Levi’s to prawdziwy ekspert, jeśli chodzi o jeansowe ubrania. Kultowy brand nie ogranicza się jedynie do spodni z denimu. W jego kolekcjach znajdziesz też kurtki Levi’s męskie wykonane z tej ponadczasowej tkaniny. Marka uwielbia eksperymentować, więc oprócz prostych wariantów z błękitnego jeansu wśród jej propozycji znajdziesz także nieco bardziej nieoczywiste modele. Przykład: kurtki Levi’s męskie o fasonie jeansowej koszuli zapinanej na zatrzaski, wzbogacone o ocieplenie w formie watowania. Nie masz ochoty rozstawać się ze swoją jeansową kurtką, kiedy robi się nieco chłodniej? Wśród projektów brandu nie zabrakło także kurtek jeansowych wzbogaconych o ocieplenie i kołnierz z kożuszka. Oprócz modeli w ciemnych barwach takich jak czerń, granat czy odcienie szarości w kolekcjach marki Levi’s znajdziesz także kurtki męskie w nieco mniej oczywistych barwach. Biały model, a może opcja z jasnoniebieskiego, rozbielonego jeansu? W takiej kurtce z pewnością nie pozostaniesz niezauważony. Jeansowe kurtki Levi’s męskie możesz łączyć zarówno ze spodniami z denimu, jak i innych tkanin. By uniknąć efektu mundurka, warto zdecydować się na kurtkę i spodnie w różnych odcieniach jeansu.

Kurtki Levi’s męskie – więcej niż denim

Wśród propozycji marki Levi’s dla mężczyzn znajdziesz jednak nie tylko modele jeansowe, które stanowią prawdziwy znak rozpoznawczy brandu. Projektanci marki chętnie inspirują się modą uliczną i tworzą również projekty z innych materiałów. W jej kolekcjach znajdziesz więc na przykład sztruksowe kurtki Levi’s męskie, które przeżywają obecnie swój renesans. Dodatkowo marka chętnie sięga po inspiracje innymi elementami garderoby. Kurtki przypominające ocieplane koszule to świetne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy cenią maksymalną swobodę ruchów i niezobowiązujący look na co dzień. Wśród projektów brandu znajdziesz ponadto lekkie miejskie kurtki ze śliskich tkanin, które świetnie sprawdzą się jako okrycia przejściowe wiosną, jesienią, a nawet podczas chłodnych letnich dni.

  1. Moda przyjazna środowisku
  1. 1
  2. Strona 1 / 71
  3. 71