Kurtka zimowa męska czerwona

Pewni siebie, przebojowi mężczyźni, którzy rozglądają się za zimową kurtką, powinni przyjrzeć się czerwonym modelom. Dzięki nim bowiem można podkreślić swój zdecydowany charakter. Trzeba też dodać, że czerwone kurtki są prawdziwym modowym hitem!

Zimowa czerwona kurtka - must have dla mężczyzny, który nie boi się wyzwań

Strój mężczyzny powinien pasować do jego osobowości i dodawać mu pewności siebie. Czerwony kolor to coś specjalnego dla silnych, wyrazistych osobowości - jeżeli ktoś nie obawia się tego, że jego outfit wyróżni go z tłumu, na pewno dobrze poczuje się, mając na sobie ciepłą kurtkę w odcieniu czerwieni. Na jakie okazje można ją założyć, aby nie wyglądać nonszalancko? Jeśli tylko nie idzie się na formalne lub półformalne spotkanie lub ważną uroczystość, to czerwona kurtka jest świetnym pomysłem. Trzeba zwrócić uwagę na to, że na czasie są zarówno jaskrawe modele z błyszczącego materiału, jak i ciemnoczerwone, matowe kurtki męskie. Interesującą propozycją są też projekty, w których czerwony występuje obok czerni lub granatu. 

Na wypad za miasto lub na co dzień

Wygodna czerwona kurtka o sportowym fasonie może sprawdzić się w różnych warunkach. Czy to w drodze do pracy, czy na spacerze, a nawet podczas wycieczki w góry ten element garderoby okazuje się niezawodny. Czerwony kolor zapewnia dobrą widoczność, zresztą nie bez powodu sporo kurtek funkcyjnych ma pomidorowy lub karminowy odcień. Niektórzy mężczyźni mogą mieć wątpliwości co do tego, z czym zestawiać zimową czerwoną kurtkę. Na szczęście nie trzeba być ekspertem w sprawach mody, by stworzyć stylowy look z czerwoną kurtką w roli głównej. Prosty model sięgający bioder i czarne jeansy o regularnym fasonie to znakomity duet. Bordowa puchówka dobrze zaprezentuje się w połączeniu z granatowymi spodniami, z kolei kurtka w lekko pomarańczowymi odcieniu świetnie wygląda z dołem w szarym kolorze. Czerwień lubi minimalizm, więc lepiej nie przesadzać z wyrazistymi akcesoriami!

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2