Czarne marynarki męskie

Czarne marynarki męskie

Marynarka to podstawa męskiej garderoby. Służy jako uzupełnienie spodni garniturowych, ale także klasycznych dżinsów lub chinosów. Podczas zakupu marynarki należy zwrócić uwagę przede wszystkim na użytą tkaninę oraz dopasowanie do sylwetki i odpowiedni fason. Czarna marynarka męska to najbardziej ponadczasowy element mody dla panów.

Czarne marynarki męskie pasują do wszystkiego

Kolor czarny pasuje do wszystkiego, jest elegancki, odpowiedni zarówno do biura, jak i na niezobowiązujący wypad na miasto oraz bardziej podniosłe okazje, takie jak śluby czy chrzty. Nic więc dziwnego, że czarna marynarka to must have w szafie modnego mężczyzny, który chce być przygotowany na każdą modową ewentualność. Czarną marynarkę męską warto wziąć ze sobą także na wakacje, na wypadek wieczornego wyjścia do restauracji. Okrycie tego typu wykonane z lnu lub jego mieszanki będzie doskonałą ochroną przed wieczornym chłodem, a nowoczesne tkaniny lniane są odporne na gniecenie i nie wymagają prasowania.

Czarna marynarka męska ma wiele twarzy

Moda wieczorowa wymaga od nas schludnego i eleganckiego wyglądu. Czarna marynarka męska z połyskliwej tkaniny idealnie wkomponuje się w okoliczności wymagające wieczorowego szyku. Nada dyskretnej elegancji nawet w połączeniu z casualowymi spodniami np. chinosami. Warto także zwrócić uwagę na czarne marynarki w odważne printy, np. wzory kwiatowe. Szczypta ekstrawagancji doskonale sprawdzi się podczas kolacji w gronie znajomych, na koncertach lub na sztuce teatru nowoczesnego. Czarna marynarka ma wiele twarzy, na pewno nie musi być nudna. Ta wszechstronna część garderoby występuje w wielu fasonach, które podkreślą każdy typ sylwetki.

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2