Paski HUGO BOSS

Czyste formy i wyraźne linie cięć charakteryzują kolekcje pasków HUGO BOSSa. Znakomita jakościowo skóra podkreślają urok paska. Zarówno w pracy, jak i podczas codziennych aktywności, stylowe paski HUGO BOSS są modnym i funkcjonalnym dodatkiem do wielu stylizacji dla nowoczesnych i modnych osób.

Paski HUGO BOSS eleganckim wykończeniem każdego stroju

Jako jedna z najbardziej znanych na całym świecie marek modowych, tradycyjna niemiecka firma HUGO BOSS cieszy się od lat bardzo dobrą reputacją reputacją. Założona w 1924 roku przez HUGO Ferdinanda BOSSa w Badenii-Wirtembergii, firma nadal ma swoją siedzibę w mieście Metzingen w Szwabii. Zaczynając jako fabryka odzieży profesjonalnej, sportowej i przeciwdeszczowej, firma rozwinęła się od lat 50. XX wieku do wiodącego producenta wysokiej jakości garniturów męskich. Od 2000 roku panie również mogą cieszyć się najwyższej jakości odzieżą i dodatkami spod szyldu HUGO BOSSa. Dzisiaj BOSS produkuje ekskluzywne ubrania do pracy i nie tylko, dla świadomych stylu kobiet i mężczyzn. Klasyczne cięcia nadają kolekcjom BOSSa efektowny sznyt i elegancki wygląd. Starannie dobrane akcesoria podkreślają czyste linie i idealny, minimalistyczny styl. Linia BOSS Black oferuje paniom i panom stylową, wyrafinowaną modę biznesową i wieczorową. Paski HUGO BOSS będą dyskretnym i eleganckim wykończeniem każdego stroju.

Elegancja i klasa: tak prezentują się paski HUGO BOSS z kolekcji Black

Czarne i brązowe odcienie określają kolekcję pasków HUGO BOSS dla mężczyzn. Delikatna skóra o bogatym połysku i miękkim, delikatnym wykończeniu podkresla ekskluzywnośc produktów. Dzięki precyzyjnie wykonanym zapięciom o efektownym designie i dyskretnym brandingu, modele uzupełniają nie tylko eleganckie garnitury. Również w stylizacjach codziennych czy weekendowych sprawdzają się idealnie, zapewniając subtelną elegancję w każdym wydaniu, można je łaczyć z jeansami lub materiałowymi spodniami, np. chinosami. Ręcznie robione pasy dla kobiet BOSS są wąskie i proste. Wykonane z cienkiej skóry cielęcej, modele zachwycają swoim drobnym ziarnem lub wyszukanym wzorem wężowej skóry. Delikatnie wykonane klamry podkreślają kobiecą sylwetkę. Sportowe i wytrzymałe pasy HUGO BOSS z serii Range są idealne do codziennego spędzania wolnego czasu. Elegancko zaprojektowane klamry z dużą ilością stylowo uzupełniają nawet najzwyklejsze jeansy. Lekko patynowane zapięcia to subtelny dodatek do modnego stylu vintage, uzupełniający klasyczną koszulę i modne spodnie.