Paski Diesel

0 wyników

Sortuj według:

  Paski Diesel

  Pasek to niewątpliwie często niedoceniania część garderoby. Duża część z nas traktuje go wyłącznie jako element czysto użytkowy, powodujący, że za duże spodnie nie zsuwają się nam z bioder. Jednak, jak doskonale wiedzą miłośnicy mody, pasek to coś znacznie więcej. Odpowiednio dobrany, potrafi dodać charakteru najprostszej stylizacji, gdy ma odpowiedni kolor, może pomóc przełamać jej styl i stworzyć look, który podkreśla nasz charakter, lub nieco koryguje naszą figurę (przepasana talia wydaje się węższa).

  Paski Diesel w ciemnych barwach

  Panowie cenią sobie paski w ciemnych barwach: czernie i brązy to ich najczęstszy wybór. Paski Diesel, które oferuje nasz sklep w większości tworzone są właśnie w tej gamie kolorystycznej, która tak świetnie sprawdza się noszona zarówno do garnituru, jak do jeansów. Producent deklaruje, że liczy się dla niego przede wszystkim świetna jakość i wytrzymałość - stąd, paski Diesel wykonane są ze skóry, a ich sprzączki są wytrzymałe, dzięki czemu ten element garderoby, raz zakupiony, będzie służyć nam przez wiele lat. Ponadczasowość pasków Diesel gwarantuje satysfakcję użytkowników, a ich wygląd, dopasowanie do każdego stylu i okazji.

  Marka Diesel

  Diesel jest włoską firma, która na rynku pojawiła się już w 1978 r. Jej założyciel zaistniał w świecie mody jako "geniusz jeansów", a ten rodzaj spodni stał się flagowym produktem Diesel. Styl życia promowany przez markę proponuje lekką ekstrawagancję w stylu ubierania, której podstawą zawsze powinna być odwaga – co widać także w paskach Diesel.