Biustonosze 75D

227 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5
  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5

Biustonosze 75D – optymalne wsparcie i stylowy wygląd

Dobór prawidłowego rozmiaru stanika jest niezwykle istotny, aby zapewnić piersiom odpowiednie podparcie, a także piękny wygląd. W przypadku większych miseczek, czyli od D wzwyż, dopasowanie dobrego rozmiaru stanika to również codzienny komfort i dbałość o zdrowie. Chodzi między innymi o odciążenie pleców i zapobieganie bólom kręgosłupa. Dodatkowo idealnie dobrane biustonosze 75D zapewnią Ci wygodę podczas codziennych czynności, w tym w trakcie uprawiania sportu. Co ważne, rozmiar miseczki i obwód pod biustem to wartości nierozerwalnie ze sobą powiązane. Dlaczego? Ponieważ im większy obwód, tym większy rozmiar miseczki. Ta sama zasada tyczy się mniejszych rozmiarów – gdy spada obwód, spada też rozmiar miseczki. W związku z tym wiele kobiet o dość niewielkim obwodzie pod biustem i większej miseczce nierzadko popełnia błąd przy doborze stanika. W takich przypadkach to właśnie biustonosze 75D są nierzadko optymalnym wyborem.

Biustonosze 75D – jaki fason warto wybrać?

Im większy biust, tym lepszego wymaga podtrzymania. Ta zasada sprawdza się także, gdy chodzi o biustonosze 75D, które powinny swoim fasonem zapewniać prawidłowe wsparcie i zebranie biustu. Co ważne w przypadku tego rodzaju staników ciężar rozkłada się na obwód stanika, a nie jedynie na ramiączka. Warto więc zwrócić uwagę, aby na tym odcinku biustonosz było odpowiednio szeroki i idealnie przylegał do ciała. Dobrze podtrzymujące piersi biustonosze 75D powinny mieć także szerokie ramiączka, które utrzymają ciężar biustu, odciążą plecy, a przy tym nie będą wpijać się w ciało. Zwróć również uwagę na miseczkę – powinna być zabudowana i okalająca biust. Jak widzisz, konstrukcja stanika to podstawa, by cieszyć się komfortem i wsparciem. Drugorzędne jest w tej kwestii to, czy biustonosz posiada fiszbiny, czy jest to miękki model.

Jakie staniki 75D warto mieć w swojej szafie?

Niezwykle ważne jest to, aby biustonosz pasował do stroju, pod który zamierzasz go zakładać. W przypadku białych bluzek czy sukienek niekwestionowanym must have jest stanik w kolorze nude. Modele białe będą nieestetycznie odznaczać się pod ubraniem, więc lepiej zarezerwować je dla strojów w innych barwach. Jeśli lubisz staniki wzorzyste czy zdobione koronkami, możesz z powodzeniem nosić je pod ubrania z miękkich dzianin. Pod ciemne, półtransparentne stroje najlepiej natomiast sprawdzą się czarne biustonosze 75D.