Jakes kobiety header
Jake*s
Jake*s
Kolekcje Jake*s dla kobiet prezentują współczesną, konsekwentnie modną stylistykę z wyczuciem sezonowych looków i trendów.
Najpopularniejsze kategorie
Wszystkie marki Jake*s
Jakes Casual

Jake*s

Casual

Nieskomplikowane codzienne stylizacje łączą w sobie najważniejsze trendy z niewymuszoną nonszalancją, autentycznym luzem i wygodą noszenia. Kolekcja zawiera metaliczne akcenty, wygodne dzianiny i mocne wzory - elementy, które można bez wysiłku zintegrować z codzienną garderobą. 

Nowości
Latest Styles!
Spódnice
Marynarki
Swetry
Jakes Collection kobiety Header

Jake*s

Collection

Dzięki subtelnym modowym akcentom, kolekcja Jake*s demonstruje wyczucie stylu w kobiecy, nowoczesny sposób. W stylizacjach pojawiają się akcenty kolorystyczne, prosty luz łączy się z fantazyjnymi krojami. Wysokiej jakości materiały podkreślają wyrafinowany styl.

Nowości
Fashion-News!
Spodnie
Skrojona prostota
Sukienki
Lovely-to-wear
Spódnice
Wyrafinowane modele

Miękkie naturalne odcienie wprowadzają kolekcję Jake*s Studio w czystą harmonię, przeplataną mocnymi liniami, kontrastującymi wzorami lub prostymi sylwetkami oversize. Indywidualność i duch czasu są napędzane przez zrównoważony rozwój. Oznacza to bardziej świadome wykorzystywanie zasobów poprzez stosowanie bardziej zrównoważonych materiałów, takich jak certyfikowana bawełna organiczna, materiały pochodzące z recyklingu i innowacyjne włókna. Wyraziste modele tworzą modową symbiozę z nowoczesnymi, ale ponadczasowymi elementami - to nowa, zrównoważona estetyka Jake*s Studio. 

Nowości
New in!

Jake*s

Cocktail

Kobieta w sukience
Kobiety sukienki

Świętujmy: czy to miłość do disco glamour, czy pragnienie poczucia klasycznej elegancji - specjalne okazje można świętować stylowo i efektownie w nowych sukienkach koktajlowych Jake*s!

Odkryj Jake*s Cocktail