Braletki - biustonosze bralette

(124)
1od3
FAQ

Mam duże piersi – czy muszę rezygnować z biustonosza typu bralette?

Choć trójkątne, miękkie biustonosze są przeznaczone głównie dla kobiet z mniejszym biustem, to nie oznacza, że posiadaczki większych miseczek muszą całkiem rezygnować z braletek. Dostępne są modele z fiszbinami i grubszymi ramiączkami, które dobrze podtrzymają bujniejszy biust.

Czy w braletkach wygodnie się ćwiczy?

W biustonoszach typu bralette można uprawiać sport, pod warunkiem, że są to modele sportowe, dobrze podtrzymujące biust. Stabilizację dla piersi, odpowiednią podczas pilatesu czy jogi, dadzą biustonosze z dodatkiem streczu lub braletki z gumowymi pasami pod biustem. Jeśli uprawiasz dynamiczne dyscypliny, sięgnij natomiast po typowo sportowe modele topów, które skuteczniej absorbują wstrząsy.

Czy braletka może powiększać piersi?

Trójkątne staniki z usztywnianymi miseczkami i dodatkowymi wkładami są co prawda rzadsze niż miękkie biustonosze tego typu, ale też dostępne. Modele push-up nadają się dla wszystkich kobiet, które chcą uzyskać efekt pełniejszego biustu. Watowane miseczki występują również w braletkach bawełnianych, maskujących sutki – mogą być dobrym wyborem dla kobiet, które pewniej czują się w pełni zabudowanym staniku.