Różowa bielizna

Różowa bielizna — dessous modna i odporna na kaprysy mody

Różowa bielizna to jeden z najczęściej spotykanych gatunków dessous. Nie jest ona aż tak popularna jak bielizna w kolorach czerni, beżu czy bieli, lecz z pewnością należy do bardzo efektownej bielizny. Różowa bielizna to szerokie pojęcie, ponieważ sam kolor określany mianem różowego występuje w wielu odcieniach. Można jednak wskazać kilka najczęściej spotykanych odsłon tej barwy. Róż w klimacie hot pink, to nasycony, pełen mocy kolor, podczas gdy pastelowy róż jest bardzo delikatną wariacją na temat tej barwy. Gdzieś pomiędzy tymi odcieniami plasuje się natomiast przydymiony róż, który jest mocniejszy niż blady róż, lecz zarazem jest bardzo stonowaną barwą. Różowa bielizna daje wiele możliwości autoekspresji, które umożliwia nie tylko kobietom, lecz także mężczyznom. Różowe bokserki to z pewnością wybór, na który odważy się jedynie świadomy mody i pewny siebie mężczyzna. To jeszcze bardziej dodaje wyjątkowości różowej bieliźnie męskiej. Kobiety dużo częściej sięgają po różową bieliznę, co dodatkowo ułatwia im jej szeroka dostępność. Różowe mogą być bowiem nie tylko staniki i figi, lecz także body, szlafroki, a także piżamy i koszule nocne.

Różowa bielizna — jak ją nosić?

Bielizna zwykle pozostaje w ukryciu, lecz to nie oznacza, że można traktować ją po macoszemu. Piękna różowa dessous potrafi sprawić, że poczujemy się bardziej atrakcyjnie i pewni siebie. Jasnoróżowa bielizna świetnie sprawdzi się pod jasnymi ubraniami, nawet tymi wykonanymi z delikatnych tkanin. Na co dzień warto też sięgać po różowe piżamy. Znakomicie pasują nie tylko do roli bielizny nocnej, lecz także jako odzież noszona podczas długich i leniwych niedzielnych poranków. Na uwagę zasługuje też różowa bielizna sportowa. Bardzo często sportowe staniki w różowym kolorze można swobodnie nosić zamiast topów.

Bielizna w różowym kolorze — jak o nią dbać?

Aby różowa bielizna damska lub męska długo wyglądała jak nowa, warto ją odpowiednio pielęgnować. Różową bieliznę zwykle można prać w pralce, lecz jeszcze lepsze będzie pranie ręczne. Jeśli nie mamy innej możliwości niż pranie w pralce, to dobrze jest posłużyć się specjalnymi woreczkami do prania bielizny. Warto pamiętać też o użyciu programu przeznaczonego do delikatnych tkanin, odpowiednich detergentów oraz o praniu z podobnymi kolorami, tak aby uniknąć ewentualnego zafarbowania.