Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 11
  3. 11
  1. 1
  2. Strona 1 / 11
  3. 11

Marynarki biznesowe

Jak osiągnąć sukces z biznesie? Jednym z elementów, które podkreślą profesjonalizm i pomogą zdobyć zaufanie klientów, jest odpowiedni strój. Marynarki biznesowe – to coś, co w swojej szafie powinna mieć każda bizneswoman.

Marynarka biznesowa to nieodłączny składnik stroju w stylu oficjalnym

Marynarka biznesowa powinna być subtelna i nie rzucająca się w oczy, ale jednocześnie stylowa i podkreślająca atuty urody. Musi łączyć ponadczasową elegancję i odrobiną indywidualizmu. Peek & Cloppenburg wychodząc ku potrzebom nowoczesnych kobiet biznesu, oferuje zróżnicowaną kolekcję marynarek biznesowych – dopasowanych do potrzeb współczesnych bizneswoman. W ofercie znalazły się kostiumy w różnej kolorystyce oraz krojach. W asortymencie dominują kojarzone z biznesem granaty, szarości i czernie, jednak nie zabrakło propozycji dla odważnych i lubiących grać z konwencją kobiet: czerwieni, pudrowego różu czy modnego łososiowego. Sklep proponuje zarówno krótkie narzutki, jak i dłuższe marynarki w męskim stylu. Oprócz klasycznych krojów w jego ofercie znalazły się żakiety ze zdobieniami: falbankami, mankietami, naszyciami. Nie zabrakło również ubrań w oryginalne, przyciągające uwagę wzory – ta opcja będzie idealna jako marynarka biznesowa na mniej zobowiązujące wyjścia.

Marynarki biznesowe mają podkreślać rzetelność i profesjonalizm

Wszystkie marynarki biznesowe od Peek & Cloppenburg pochodzą od renomowanych producentów i zostały wyprodukowane z troską o detale. Ubrania mają współczesne, modne kroje i świetnie dopasowują się do sylwetki. Podkreślają talię i wysmuklają figurę, jednocześnie jednak prezentując się schludnie i nie odwracając uwagi od tego, co najważniejsze: oferty biznesowej. Szykowne marynarki biznesowe przypadną do gustu każdej kobiecie biznesu – pozwolą jej czuć się piękną i pewną siebie w ważnych w jej karierze sytuacjach. Podkreślą rzetelność i profesjonalizm. Zagwarantują maksymalną swobodę i sukces w biznesie.