Szorty kąpielowe damskie

8 wyników

Sortuj według:

Szorty kąpielowe dla kobiet

Szorty kąpielowe to propozycja, której nie mogą zwolenniczki aktywnego spędzania urlopu, ceniące nieprzeciętny komfort podczas plażowania. Gdy dół od bikini wydaje się zbyt skąpy, to właśnie ten element garderoby staje się najlepszą opcją. Trzeba też wiedzieć, że kąpielówki dla kobiet są bardzo trendy, więc chcąc stworzyć modny wakacyjny look, gdy jest się na wakacjach w nadmorskim kurorcie, koniecznie trzeba o nich pamiętać!

Swoboda, której nie można się oprzeć

Mogą być dopasowane do ciała lub z luźnymi nogawkami, z wiązaniem w pasie lub jedynie z elastycznym tunelem, jaskrawe bądź w stonowanych kolorach. Najważniejsze jest aby dawały maksymalny komfort w wodzie, podczas siatkówki plażowej czy spacerowania lub biegania po plaży.  

Czy to zabawa lub uprawianie sportu wśród morskich fal, damskie szorty kąpielowe idealnie się sprawdzą! Można wybrać model ozdobiony supermodnym deseniem przedstawiającym egzotyczną roślinność lub postawić na intrygującą geometrię i kontrastujące barwy. Najważniejsze jest to, by czuć się pewnie i nie ograniczać swojej aktywności na plaży. Trzeba też pamiętać o wygodnej górze od bikini. Sprawdzą się modele z ponadczasowymi trójkątnymi miseczkami, góra od bikini z falbanką, a także sportowy tank top.

Nowoczesny plażowy look — szorty kąpielowe dla kobiet

Chcąc wybrać dla siebie model, który będzie idealnie pasował do figury, trzeba mieć na uwadze to, że duże, wyraziste wzory przyciągają uwagę i mogą optycznie poszerzać sylwetkę. Jeśli chcesz podkreślić zgrabną, wysportowaną figurę, wybierz szorty z nogawkami lekko przylegającymi do ciała. Stawiając na barwne printy, można wybrać gładką górę, ale dobrze będzie zaopatrzyć się też w top z takiego samego materiału. Aby damskie szorty kąpielowe jak najdłużej zachowały swój atrakcyjny wygląd, należy koniecznie zrezygnować z prania ich w pralce. Nie należy suszyć ich na słońcu i w żadnym wypadku nie prasować żelazkiem!