Krótkie sukienki plażowe

53 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Krótkie sukienki plażowe

Wśród krótkich sukienek plażowych oferowanych przez Peek & Cloppenburg znaleźć można zarówno propozycje typowo na plażę, na bikini lub strój kąpielowy, jak i na spacer po promenadzie czy wakacyjnym kurorcie.

Krótkie sukienki plażowe - typowo letnie propozycje

Lekkie, przewiewne materiały, luźne, swobodne fasony, pozwalające na piękne wyeksponowanie opalonego działa, i maksymalny komfort to cechy charakterystyczne krótkich sukienek plażowych. Propozycje te zachwycają także swoją różnorodnością, więc każda kobieta może znaleźć coś dla siebie. Kompletując garderobę na wakacyjny wyjazd, warto zaopatrzyć się w więcej niż jedną sukienkę tego rodzaju. Dlaczego? Ich zastosowanie może być bardzo szerokie. Letnia krótka sukienka o pięknym fasonie, na przykład wiązana na szyi, to najlepsza wakacyjna stylizacja na wieczorny spacer czy dzienny wypad na miasto. Letnie krótkie sukienki są także nieodzowne na plaży. Kiedy chce się zachwycić pięknym wyglądem, można wybrać mocno wycięte stroje, jednak gdy pragnie się ochronić spieczone słońcem ramiona, przyda się sukienka bardziej zabudowana, na przykład z luźnymi rękawkami.

Letnie krótkie sukienki to także moc kolorów i wzorów

Latem, na wakacjach, można więcej, warto więc noszone na co dzień, stonowane kolory zamienić na soczyste barwy, pozwalające wyróżnić się z kolorowego tłumu. Takie kreacje świetnie współgrają też ze złocistą, opaloną skórą oraz wakacyjnymi fryzurami, którym kształt nadaje morska bryza i wiatr. Gwarantuje to niezobowiązujący, typowo letni wygląd. Krótkie sukienki plażowe to także różnego rodzaju wzory - piękne kwiatki czy marynarskie paseczki. Wydatnie kojarzą się z wakacyjnym wypoczynkiem i pozwalają na uzyskanie pożądanego looku - wyglądu romantycznego, w stylu retro czy wybitnie swobodnego w wyrazie. Można też wybrać, czy sukienka ma chłodzić ciało swym luźniejszym, przewiewnym fasonem, czy może pięknie opinać kształty, podkreślając zmysłową linię sylwetki. Na wakacjach wszystko jest dozwolone!