Czerwone sukienki wieczorowe

Każdy z nas kojarzy choć jedną scenę z filmu, w której drzwi przyjęcia się otwierają, kobieta w czerwonej sukience wieczorowej wchodzi do pokoju - i na chwilę zapada cisza. Z wieczorową sukienką w kolorze czerwonym dość łatwo zrobić piorunujące pierwsze wrażenie.

Znaczenie koloru czerwonego

Kolor czerwony oznacza pasję, pozostawia niezatarte wrażenie. Czerwony pasuje kobietom o każdym typie urody, niezależnie od koloru włosów i rodzaju cery. Zapraszamy do zapoznania się z czerwonymi sukienkami wieczorowymi, dostępnymi w różnych odcieniach oraz fasonach. Sukienki o kroju koktajlowym nadają się znakomicie do zabawy, na dyskotekę i na przyjęcia. Zazwyczaj te modele przylegają do figury i mają długość do kolan. Jeśli wybierasz się na wieczorne wydarzenie, którego dress code wymaga długiej sukni, rozejrzyj się wśród dostępnych modeli: z rozcięciem ukazującym nogę, z dekoltem na plecach, bez ramiączek lub z paskami na ramiączkach.

Czerwone sukienki wieczorowe w Peek & Cloppenburg

W naszej ofercie znajdują się modele dla kobiet o różnych figurach: czerwona sukienka wieczorowa w stylu empire, na przykład, z paskiem pod klatką piersiową, a następnie opada prosto w dół, będzie tuszować brzuch i biodra, jednocześnie podkreślając biust. Na szczególne uroczyste okazje kobiety mogą wybrać iście królewską suknię o szerokiej spódnicy, czasem wspartej na halkach. Dla kobiet z figurą w kształcie klepsydry polecamy sukienki o kroju typu syrena.

Akcesoria pasujące do czerwonych sukienek wieczorowych

W połączeniu z eleganckimi akcesoriami czerwona sukienka wieczorowa nadaje się na wiele okazji. Kolor jest ważny przy doborze pasujących akcesoriów: polecamy złote dodatki lub dodatki w eleganckim kolorze srebrnym, które pasują do wieczorowej sukienki w kolorze czerwonym. Dobrze spisują się czarne akcesoria. Nie polecamy akcesoriów w czerwieni, ponieważ w zależności od światła, odcień czerwonego koloru wygląda inaczej na różnych materiałach (np. czerwień skórzanych butów może zdawać się idealnie pasować do sukni w świetle dziennym, a gryźć się z nią w świetle lamp). Bogata czerwień jest już bardzo zauważalna sama w sobie i nie powinna być łączona ze zbyt obfitą biżuterią. W niższych temperaturach polecamy bolerko lub płaszcz, także w kolorze srebrnym, złotym lub czarnym.

  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4