Suknie ślubne empire

243 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6
  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6

Suknie ślubne empire

Suknie ślubne empire wyróżniają się nie tylko szykownym fasonem, lecz także tym, że pasują do każdej sylwetki. Poszukując idealnej ślubnej kreacji, warto przyjrzeć się im nieco bliżej.

Suknie ślubne empire — sekret ponadczasowego szyku

Znalezienie doskonałej sukni ślubnej to jedno z największych wyzwań, ponieważ musi ona pasować nie tylko do gustu, lecz także i do figury. W obliczu tych wymagań szczególnie wyróżniają się suknie ślubne empire. Mimo zmian w trendach jest to fason, który z sezonu na sezon nie traci swojej popularności i aktualności. Krój empire występuje zarówno w minimalistycznych odsłonach, jak i w formie misternych, koronkowych kreacji, dzięki czemu łatwo znaleźć model, który spełni nasze marzenia o idealnej sukni ślubnej. Ze względu na brak obszernego dołu, suknie typu empire należą do jednych z najlżejszych, co sprawia, że są wyjątkowo wygodne w noszeniu. Ich szykowny krój sprawdzi się zarówno podczas ceremonii w Ratuszu, jak i uroczystości ślubu wyznaniowego. Ze względu na komfort, jaki zapewniają suknie ślubne empire, mogą być one wykorzystane również w roli drugiej sukni, w której pojawimy się na weselu, po uprzednim zawarciu małżeństwa w innej kreacji.

Empire, czyli fason doskonały dla każdej kobiety

Suknie ślubne empire wyróżniają się podniesioną talią, co optycznie wydłuża nogi i pomaga ukryć ewentualne niedoskonałości figury. Talia często jest zaakcentowana ozdobną tasiemką lub innymi detalami, a dół sukni empire wykonany jest z lejącego się materiału, który delikatnie okala sylwetkę. Dzięki temu suknie ślubne empire może wybrać każda z nas. Podwyższona talia sprawia, że w sukni ślubnej o tym fasonie będą wyglądać zachwycająco nie tylko wysokie kobiety, lecz także te filigranowe. Co więcej, luźna sylwetka dołu sukni pozwala ukryć szerszą talię, dlatego też suknia ślubna typu empire sprawdzi się przy figurze typu jabłko oraz dla przyszłej mamy, która nie chce eksponować brzuszka.