Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 36
  3. 36
  1. 1
  2. Strona 1 / 36
  3. 36

Tank topy

Tank topy są cenione za swoją praktyczność, a także za to, że dzięki nim można szybko stworzyć efektowny look. Są niezbędnym elementem letniej garderoby, ale znajdują zastosowanie przez cały rok. Można je założyć na weekendowe party, jednak świetnie sprawdzają się też podczas treningu.

Wśród tank topów nie brakuje propozycji dla kobiet o każdym typie sylwetki

Trudno odmówić wyjątkowego uroku niektórym tank topom. Zwłaszcza modele z dodatkiem koronki lub z ażurowymi wzorami czy ozdobnymi kokardkami dodają stylizacjom dziewczęcego powabu. Można je założyć do wąskich jeansów lub szortów, świetnie też wyglądają w duecie ze spódnicą o fasonie etui. Możliwości jest naprawdę dużo, a wśród rozmaitych tank topów nie brakuje propozycji odpowiednich dla kobiet o każdym typie sylwetki. Co ważne, tank topy są zazwyczaj wyjątkowo wygodne. Modne projekty o sportowym charakterze sprawiają, że trening jest jeszcze bardziej satysfakcjonujący!

Tank topy w różnych krojach

Tank topy są dopasowane do sylwetki lub całkiem luźne. Niektóre odsłaniają brzuch, inne zaś mogą zastąpić sukienkę. W niektórych da się opalać dekolt, inne mają stójkę pod szyją. Projektantom nie brakuje pomysłów na oryginalne tank topy - i dobrze, bo dzięki ich kreatywności można stworzyć wyjątkowe kreacje podkreślające zgrabną, sportową sylwetkę. Niektóre tank topy pomagają jednak zatuszować ewentualne niedoskonałości figury - gładkie, ciemne modele o klasycznych fasonach to propozycja idealna dla kobiet pragnących wysmuklić talię. Z kolei duże, geometryczne lub kwiatowe wzory są w sam raz, jeśli chce się nieco poszerzyć górne partie ciała. Tank topy inspirują i sprawiają, że można poczuć się bardziej kobieco!