1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Czerwone kurki zimowe

  Patrząc na czerwone kurtki zimowe nie ma się żadnych wątpliwości co do tego, że te ubrania zapewniają świetną widoczność. Ale nie jest to ich jedyna zaleta - zdecydowanie ożywiają outfit utrzymany w stonowanej kolorystyce i są jedną z najgorętszych propozycji na mroźny sezon.

  Sposób na zimową szarość

  Chyba każdemu zdarzają się zimowe dni, podczas których trudno znaleźć w sobie chęć do działania. Na szczęście czasem wystarczy jakiś sprytny trick, żeby poczuć przypływ energii. Otaczając się energetycznymi kolorami, można zapewnić sobie poprawę nastroju, a założenie czerwonej kurtki zimowej to prosty sposób na to, żeby wyjść z domu w lepszym nastroju. Niektórzy mogą niezbyt łaskawym okiem spojrzeć na kurtkę w ognistym odcieniu czerwieni, ponieważ jest to niewątpliwie propozycja dla osób odważnych i przebojowych. Na szczęście projektanci proponują także zimowe kurtki w ciemniejszych, spokojniejszych wariantach tego koloru. Karmin i burgund są tak samo modne jak jaskrawe, lekko pomarańczowe czerwienie. Jedno jest pewne - mając na sobie ocieplaną czerwoną kurtkę, zapomina się o mrozie i przygnębiającej aurze.

  Czerwone kurtki na zimę - baza dla nieprzeciętnych outfitów

  Sięgająca bioder kurtka puchowa w czerwonym kolorze może być świetnym uzupełnieniem stroju, w którym zostały wykorzystane niebieskie lub czarne jeansy. Taki duet sprawdzi się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Luźne modele z szerokim pikowaniem mają raczej sportowy charakter, z kolei długie, gładkie czerwone zimowe kurtki wyróżniają się nienachalną elegancją. Interesującą opcją są projekty, w których zdecydowano się urozmaicić czerwień czarnymi akcentami. Czarne suwaki, ściągacze albo futrzany kołnierz stanowią efektowne urozmaicenie wielu czerwonych kurtek na zimę. Wybierając dla siebie kurtkę w odcieniu czerwieni, należy pamiętać o tym, że poziome pikowanie i jaskrawy kolor mogą optycznie dodawać kilogramów. Dla osób liczących na efekt wysmuklenia, najlepsze będą modele gładkie, z lekko zaznaczoną talią i bez dużych kieszeni.

  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4