1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Żółta kurtka zimowa

  W zimowej żółtej kurtce trudno jest zmarznąć. Już sam jej kolor rozgrzewa! Poza tym nie da się ukryć, że odzież wierzchnia w kolorze słońca jest supermodna. Przeglądając przeróżne modele można znaleźć coś w sam raz dla siebie, nawet jeśli dotąd nie było się fanem lub fanką żółci w garderobie.

  Najmodniejsza kurtka zimowa, czyli czas odkryć swój odcień żółtego

  Żadna fashionistka nie może obejść się bez żółtej kurtki, ale przekonuje się do niej także coraz więcej osób mających większy dystans do obowiązujących trendów. Żółty kolor jest optymistyczny i radosny, dlaczego więc nie wykorzystać go w zimowych outfitach, które są na ogół stonowane i nieco zbyt szare. Żółty to barwa słońca, a tego stanowczo brakuje podczas zimowych miesięcy. Warto jednak pamiętać, że istnieje wiele odcieni żółtego, a co najważniejsze - niemal wszystkie są na topie. Cytrynowy, kadmowy, bahama yellow, neapolitański, kadmowy, musztardowy to tylko kilka wariantów tego jasnego koloru. Należy o nich pamiętać, szukając kurtki, która będzie najlepiej pasowała do określonego typu urody. Nasycony, słoneczny lub lekko zielonkawy odcień to propozycje dla osób z ciemnymi włosami i śniadą karnacją, ale pastelowe żółcienie będą idealne dla blondynek i blondynów. 

  Kurtka na poprawę nastroju

  Nikt nie lubi zrywać się do pracy lub na uczelnię w zimowy poranek, jednak można sobie nieco uprzyjemnić codzienne obowiązki. Perspektywa założenia kurtki w kolorze, który nastraja optymistycznie i wyróżnia się na tle miejskiego pejzażu na pewno pomaga zebrać się do wyjścia. Co istotne, żółta kurtka jest tak mocnym elementem outfitu, że nie trzeba długo się zastanawiać nad tym, co do niej założyć, by nie wyglądać mało efektownie. Wystarczy tylko pamiętać, że jest to kolor nielubiący silnej konkurencji, zatem dobrze będzie prezentował się z czernią, granatem, ciemnymi odcieniami szarości i bielą. Zaznaczyć trzeba jednak, że kurtka zimowa w stonowanych odcieniach żółtego, takich jak żółć neapolitańska czy piaskowy, stworzy udane połączenie z niebieskimi jeansami. Potencjał modnych żółtych kurtek na zimę może zaskoczyć!

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3