Kurtki Camel Active

42 wyników

Sortuj według:

Kurtki Camel Active

Marka Camel Active kojarzy się przede wszystkim z kurtkami do noszenia na co dzień. Kurtki Camel Active nie koniecznie są sportowe, lecz bardziej przeznaczone do codziennego użycia, na przykład chodzenia po mieście. Większość ubrań tej marki produkowana jest z materiałów w stonowanych, przyjemnych dla oczu kolorach, chociaż nie brakuje wyjątków o bardziej jaskrawych barwach.

Kurtki Camel Active: puchowe, bawełniane oraz płaszcze

W naszej ofercie znaleźć można trzy podstawowe rodzaje kurtek Camel Active - kurtki puchowe, kurtki bawełniane oraz płaszczyki. Kurtki puchowe przeznaczone są zdecydowanie dla osób ceniących sobie komfort termiczny. Ze względu na ich grubość, nie są to raczej okrycia wierzchnie przeznaczone do noszenia w tęgie mrozy, ale świetnie sprawdzają się wiosną i jesienią. Kurtki puchowe dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych - od ciemnej bieli i szarości, poprzez czerwień i ciemny niebieski, na ciemnym granacie skończywszy. Takie kurtki doskonale pasują do spodni jeansowych oraz sztruksów. Istotnym jest tu, aby dobrze dopasować kolorystycznie kurtkę do spodni i butów.

Łączenie kurtek Camel Active

Kurtki Camel Active z bawełny to rozwiązanie nieco bardziej eleganckie od kurtek puchowych. W naszej ofercie znaleźć można kurtki wykonane z czystej bawełny, dostępne w różnych kolorach. Dla miłośników stonowanych barw mamy w ofercie dwie kurtki - w kolorze spranego, jasnego jeansu oraz w kolorze piasku pustyni. Obydwa rozwiązania dobrze współgrają ze spodniami sztruksowymi oraz jeansowymi. Z powodzeniem taką kurtkę można też założyć do spodni bawełnianych albo nawet do sportowego garnituru. Aby dobrze wyglądać, należy jednak pamiętać o dopasowaniu kolorystycznym. W naszej ofercie znajduje się również jasna kurtka z tak zwanym kotem na wysokości szyi, co nie tylko dobrze wygląda, ale i doskonale zabezpiecza przed wiatrem i chłodem.

Płaszcze marki Camel Active

Dla tych, którym wiecznie jest zimno oferujemy płaszcze marki Camel Active. Stylistycznie są one bardzo podobne do kurtek Camel Active, różnią się od nich długością. Dobrze dobrany płaszcz powinien sięgać mniej więcej do połowy ud. Kolorystyka płaszczów jest bardzo podobna do tej, którą prezentowaliśmy w kurtkach. Płaszcze można kupić w kolorze spranego jeansu lub piasku pustyni. Doskonale pasują do beżowych, brązowych czy jasnych spodni. Płaszcz można również łączyć z garniturem.