Kurtki Naketano

   Kurtki Naketano to odzież niemieckiej firmy założonej w Essen, które mottem stało się hasło „Brave New World”. Odzież tej marki została zainspirowana stylem streetwearowym, jest więc chętnie noszona zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, którzy cenią sobie tego typu sposób ubierania.

   Naketano – moda streetwearowa z Niemiec

   Mimo japońskiego brzmienia nazwy Naketano to firma założona w Essen w 2004 roku przez Saschę Pelijhan i Jozo Lonac, zainspirowanych mocno luźnym, ale niepozbawionym szyku stylem ulicy. Od samego początku Naketano współpracuje z młodymi projektantami mody, którzy czerpią swoje pomysły z mody streetwearowej, tworząc kolekcje odpowiadające ludziom żyjącym dynamicznie i kochającym styl wielkiego miasta. Mimo luźnego, nieco sportowego stylu, w jakim utrzymana jest odzież marki Naketano, w każdym z jej ubrań widać ogromną dbałość o szczegóły. Kurtki Naketano mają detale takie jak duże kołnierze, kaptury czy kolorowe sznurowania zabezpieczające kieszenie. Skórzane naszywki i hafty z logo Naketano w subtelny, ale jednocześnie widoczny sposób podkreślają markę firmy.

   Kurtki Naketano – stylizacje w sportowym stylu

   Wśród kurtek Naketano znajdą coś dla siebie wielbiciele stylizacji łączących ubrania casualowe ze sportowymi, jak i zwolennicy luźnego sposobu ubierania się na co dzień. Praktyczne parki, kurtki zakładane przez głowę, kurtki watowane z obszyciami ze sztucznego futra czy kurtki z kapturem staną się nieodłącznym elementem ubioru ze względu na swoją wygodę i uniwersalność pozwalającą dobrać je do zróżnicowanych stylizacji.