1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
  3. Dzieci
   1. Odzież

  Czarne kurtki

  Czerń to jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów, który umożliwia tworzenie różnorodnych stylizacji. To dlatego czarne kurtki cieszą się tak dużą popularnością bez względu na porę roku. Odkryj okrycia na każdą pogodę utrzymane w ponadczasowej czerni!

  Czarne kurtki – klasyka kobiecej garderoby

  Kobiety uwielbiają czerń. Nic dziwnego – jest uważana za najbardziej stylowy kolor, który pasuje niemal na każdą okazję. Czarne kurtki znakomicie wpisują się w tę definicję. Możesz z powodzeniem dobierać je zarówno na ważne wyjścia, do pracy i na co dzień. Jakie czarne kurtki powinny zwrócić twoją uwagę? W mroźne dni sięgnij po kurtki puchowe oraz opcje ze sztucznego futra. Możesz zdecydować się na krótkie fasony kończące się na linii pasa lub zdecydować się na dłuższy model kryjący biodra, a nawet uda. Gdy temperatura za oknem rośnie, ciekawym rozwiązaniem są ponadczasowe ramoneski lub parki w kolorze czarnym. Sama zdecyduj, jaki model czarnej kurtki najlepiej do ciebie pasuje!

  Jakie czarne kurtki powinny znaleźć się w funkcjonalnej męskiej szafie?

  Praktyczność i uniwersalny charakter to niezaprzeczalne atuty czarnych kurtek, za które doceniają je mężczyźni. Okrycia w tym ponadczasowym kolorze można szybko połączyć z ubraniami w różnych odcieniach i wzorach. Co więcej, można z łatwością dobrać do nich akcesoria. W męskiej garderobie nie powinno zabraknąć czarnej kurtki na zimę wypełnionej pierzem lub puchem. Takie ocieplenie na długo zatrzymuje ciepło, a przy tym nie krępuje ruchów. Twoją uwagę mogą zwrócić również czarne kurtki funkcyjne, które docenisz podczas outdoorowych aktywności. W okresie przejściowym sięgnij z kolei po praktyczny czarny bluzon, skórzaną kurtkę lub pikowaną kamizelkę.

  Czy czarne kurtki to dobry wybór dla dzieci?

  Odpowiedź jest tylko jedna: zdecydowanie tak. Zarówno nastolatkowie, jak i młodsze pociechy chętnie podpatrują styl dorosłych. Dynamiczne dzieciaki potrafią docenić potencjał czarnych kurtek. Nic dziwnego – to praktyczne okrycie świetnie wpisuje się zarówno w look zbuntowanych nastolatków, jak i młodych fashionistów świadomie odkrywających swój styl. Dzieci chętnie wybierają kurtki inspirowane stylem dorosłych – czarne modele na zimę ozdobione puszystym obszyciem kaptura czy opcje z fantazyjnym pikowaniem to jedne z najpopularniejszych kurtek wśród młodszych i starszych pociech.

  1. 1
  2. Strona 1 / 36
  3. 36