1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Brązowe kurtki

  Brąz to kolor, który nigdy nie wychodzi z mody. Szczególnie dobrze wyglądają w nim osoby o jasnych włosach, ale pasuje on wszystkim, toteż brązowe kurtki zawsze są dobrym wyborem. W Peek & Cloppenburg kobiety i mężczyźni mogą znaleźć wiele takich propozycji. Są to okrycia na wszystkie pory roku.

  Prestiżowe propozycje - wyjątkowe brązowe kurtki ze skóry

  Brązowe okrycia często oznaczają okrycia wykonane ze skóry. Możliwości, jeśli chodzi o tego rodzaju okrycia w Peek & Cloppenburg jest wiele, nie tylko jeśli chodzi o propozycje dla kobiet i mężczyzn oraz brązowe kurtki na różne pory roku. Można wybierać między różnymi rodzajami skóry. Świetnie wygląda i bardzo trwała jest na przykład kurtka z owczego nubuku, ale również brązowa kurtka ze skóry welurowej stanowi ponadczasowy wybór, a przy tym jest niezwykle przyjemna w dotyku, jej noszenie jest więc czystym komfortem. Skórzane brązowe kurtki są warte wyboru w każdym przypadku ze względu na swój ponadczasowy charakter - ani ten materiał, ani też kolor nie wyjdą z mody. Poza tym wybierać można spośród różnych fasonów - kurtek prostych, jak i z modnym asymetrycznym zamkiem (takie świetnie modelują sylwetkę), dłuższych i krótkich.

  Brązowe kurtki z innych materiałów

  Brąz z mnogością swych odcieni jest kolorem odpowiednim dla osób o każdym kolorze włosów i karnacji, a także na wszystkie pory roku. Kto chce dopasować się do ponurej jesiennej i zimowej aury, może postawić na ciemne odcienie brązowych kurtek, ale ciepły camel czy nawet brąz wpadający w pomarańcz to również świetny wybór na pochmurne dni, pozwalający je rozświetlić i poprawić sobie nastrój. Na chłodne dni dobra będzie kurtka skórzana, ale Peek & Cloppenburg oferuje też na przykład dwustronną kurtkę ze sztucznego futra czy długą wełnianą kurtkę, która doskonale ochroni przed zimnem, a przy tym posłuży wiele sezonów.

  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5