Białe kurtki

477 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 10
  3. 10
  1. 1
  2. Strona 1 / 10
  3. 10

Białe kurtki

Białe kurtki stanowią nieszablonowy pomysł na to, by przełamać ciemną, zgaszoną kolorystykę dominującą w przypadku okryć na chłodne dni. Kurtka w kolorze białym to wyrazisty element stylizacji, a przy tym jest wspaniałym tłem dla dodatków w różnych kolorach i wzorach.

Białe kurtki - stylowy wybór na chłodne dni

Choć biel kojarzy się z zimową aurą, po okrycia w tym kolorze wciąż sięgają głównie fashioniści i influencerzy. Warto wziąć z nich przykład i zamiast dominujących na ulicach ciemnych kurtek wybrać śnieżny model. Na mroźne dni świetnym wyborem będzie biała kurtka puchowa, która zapewnia odpowiednią ochronę przed chłodem i prezentuje się bardzo stylowo. Jasna kolorystyka podkreśla jej dynamiczny charakter, a także pasuje zarówno do miejskich, jak i sportowych zestawów.

Eleganckie białe kurtki - zimowa klasyka

Wartą uwagi alternatywą dla pikowanych kurtek puchowych są białe kurtki wełniane. Takie okrycia prezentują się niezwykle elegancko i doskonale sprawdzają się w oficjalnych zestawach, na przykład do pracy czy na wieczorne wyjście. Do białej wełnianej kurtki można z powodzeniem dobrać szykowny strój i dodatki, a dzięki śnieżnemu odcieniowi okrycia całość zyska wyrafinowany blask. Tego rodzaju kurtka komponuje się bardzo dobrze zarówno z akcesoriami z dzianiny, jak i z ekologicznego futra.

Biała kurtka - wyrazisty dodatek do każdej stylizacji

Białe kurtki to nie tylko modele zarezerwowane na zimę. W chłodne letnie i wiosenne dni oraz w okresie przejściowym warto wybrać na przykład białą kurtkę skórzaną, która stanowi efektowny akcent każdego outfitu. Można stworzyć z nią rockowy look, a w damskiej wersji sprawdzi się świetnie również zamiast żakietu, w połączeniu z biznesowym zestawem. Na weekendowe wypady warto rozważyć sportową białą kurtkę, która świetnie uzupełni outdoorowe stylizacje.