Szary garnitur ślubny

334 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 8
  3. 8
  1. Hochzeit
  1. 1
  2. Strona 1 / 8
  3. 8

Szary garnitur ślubny – modny wybór na wyjątkowy dzień

Szary garnitur ślubny to świetny wybór na jedną z najważniejszych w życiu stylizacji. Szary garnitur ślubny wyróżnia się ponadczasowym oraz niezwykle łatwym w stylizacji kolorem. Co więcej, odcieni szarości jest wiele, dlatego też każdy pan młody znajdzie szary garnitur ślubny skrojony na miarę jego oczekiwań. Szarość może pojawiać się w odcieniu tak jasnym, iż będzie on jedynie nieznacznie kontrastował z suknią ślubną panny młodej. Jednak szary garnitur na ślub może też być znakomitą alternatywą dla czarnego garnituru, jeśli zdecydujemy się na model utrzymany w odcieniu ciemnej, nieomal wpadającej w czerń, szarości.

Szary garnitur ślubny – o czym pamiętać?

Wielu mężczyzn dość niechętnie podchodzi do noszenia garniturów. Nie jest to jednak wina samego garnituru, jako kategorii odzieży męskiej. Dobrze skrojony garnitur, wykonany z wysokiej klasy materiałów oraz odpowiednio dobrany pod względem rozmiaru i fasonu model zapewni nie tylko efektowny wygląd, lecz także pełną swobodę ruchów, tak kluczową dla dobrej zabawy podczas własnego wesela. Jak wybrać idealny garnitur ślubny w szarym kolorze? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zastosowane materiały. Garnitur powinien być wykonany w przeważającej mierze z naturalnych włókien, takich jak wełna czy też bawełna. W wielu modelach pojawia się dodatek syntetycznych materiałów, dzięki którym garnitur ślubny lepiej zachowuje nienaganny fason. Kolejnym aspektem, jaki należy wziąć pod uwagę, jest dopasowanie garnituru. Krój regular fit, a może bardziej podkreślający sylwetkę slim fit? Wybór zależy od osobistych preferencji pana młodego. Ostatnim krokiem budowania imagu na ślub jest wybór odpowiednich dodatków. Do szarego garnituru ślubnego można sięgnąć po akcesoria w utrzymane nie tylko w czerni, lecz także w granacie czy też brązie. Na pewno jednak lepiej nie rozbudowywać nadmiernie wykorzystywanej palety barw, aby uniknąć wrażenia przypadkowości.

Szary garnitur ślubny – co jeszcze warto wiedzieć?

Szary garnitur ślubny to – w przeciwieństwie do sukni ślubnej panny młodej – element garderoby, który można wykorzystywać wielokrotnie także po ceremonii zaślubin. To dobre wieści, ale też wskazówka, by poświęcić nieco uwagi na pielęgnację tego elementu naszej garderoby. Ogólną zasadą jest reguła, że szare garnitury ślubne można czyścić tylko chemicznie, w profesjonalnej pralni. Dzięki temu szary garnitur ślubny pozostanie w doskonałej formie na długie lata.