Pan młody
Wspomnienia, które pozostają na zawsze

Pan młody w najlepszym wydaniu: idealny garnitur na wielki dzień.

Groom with bright suits on the beach
Groom with bright suit on the beach
Letnia lekkość
Idealnie ubrany

Jasne opcje kolorystyczne zapewniają lekkość i naturalną swobodę, idealną na naprawdę ważne chwile.

Men with suits
Men with suits
Nowoczesne klasyki
Idealne dopasowanie

Jasne opcje kolorystyczne zapewniają lekkość i naturalną swobodę, idealną na naprawdę ważne chwile!

Married couple with a cake
Eine Hochzeitsfeier, bei der Ehepaar und Gäste vor dem Pool feiern

Uroczystości ślubne

zaczynają się u nas

Moda ślubna: pan młody

Niektóre ubrania pamięta się do końca życia. Strój pana młodego jest zdecydowanie jednym z nich, ponieważ w nim mówisz „chcę!” i rozpoczynasz w parze wspaniały nowy etap życia. Takie niezapomniane chwile powinno się uhonorować wspaniałą modą ślubną, która pokaże pana młodego od jego najlepszej strony.

Dlatego w Peek & Cloppenburg znajdziesz ekskluzywny wybór garniturów, marynarek, spodni od garnituru i dodatków dla pana młodego, które sprawią, że Twój wielki dzień stanie się naprawdę wyjątkowy.

Odpowiednia moda dla pana młodego na najpiękniejszy dzień w życiu

Ślub to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Ale przed drogą do ołtarze czeka na Ciebie wiele szczegółów, które trzeba starannie zaplanować. Wybór stroju jest jednym z nich, ponieważ moda ślubna, w której będziesz się dobrze czuł jako pan młody, doda Ci suwerenności i pewności siebie, a do słowa „chcę” podjedziesz bez stresu.

Ale która moda dla pana młodego jest właściwa? Jaki styl powinieneś wybrać? O dress codzie decyduje ostatecznie miejsce i rodzaj wesela. Jedno jest jednak pewne: odpowiednie kreacje dla pana młodego spełnią każde jego życzenie.

Znajdź swój styl pana młodego

Czy to luźny ślub w ogrodzie, wielka ceremonia na zamku, czy wesele z elegancką kolacją –miłość można świętować na wiele sposobów. Wyłącznie Wy jako para decydujecie, jak chcecie uczcić ten niezapomniany moment w gronie najbliższych. I nie martw się, bo na każdy rodzaj wesela znajdziesz odpowiedni strój pana młodego, który ujawni Twoją osobowość i Twój styl.

Do klasyków mody weselnej dla pana młodego należą: zawsze niezwykle elegancki smoking, surdut angielski lub frak, w którym naprawdę zawsze trafisz w dziesiątkę, lub szlachetny ciemny garnitur, który możesz nosić też po ślubie.

Planujesz duże, wytworne wesele z ustalonym dress code‘em? W takim razie dobrym wyborem będzie smoking, ponieważ ten elegancki strój błyskawicznie zmieni Cię w prawdziwego dżentelmena. Ale również połączenie surduta angielskiego, który możesz nosić do godziny 18.00, i fraka noszonego po godzinie 18.00 jest doskonałym wyborem na tak uroczystą atmosferę.

Twój ślub ma być luźną imprezą w gronie najbliższych, a może nawet przyjęciem w ogrodzie? W takim razie i strój pana młodego może być luźniejszy – wybierz na przykład ciemny garnitur, który zawsze jest elegancki i stylowy. A najlepsze jest to, że można go nosić nawet i po weselu.

W przypadku urokliwego ślubu w stylu boho z odrobiną hipisowskiej atmosfery nie musisz zakładać klasycznego stroju pana młodego, jak smoking itp. Odpowiedni będzie też nowoczesny jasnobeżowy lub -kremowy garnitur ślubny, który uzupełni wygląd panny młodej.

Pasujące dodatki dopełnią stylizację pana młodego

Jednak sam garnitur nie wystarczy – strój pana młodego to dużo więcej. Dopiero w połączeniu z odpowiednimi butami i dodatkami będziesz idealnie ubrany na swój wielki dzień.

Do smokingu, surduta angielskiego i fraka załóż klasyczne lakierki, których pod względem elegancji nie przebije żaden inny typ buta. Do ciemnego garnituru pasują eleganckie, sznurowane buty ze skóry. Ale nawet sneakersy są w modzie weselnej dopuszczalne, jeśli ich zapragniesz. W końcu ten dzień należy do Ciebie i powinieneś go celebrować tak, jak chcesz! Szczególnie dobrze wyglądają eleganckie, białe sneakersy w parze z jasnym, trzyczęściowym garniturem w stylu boho – dodają kreacji nowoczesnego wyglądu.

Aby dodać ciekawych akcentów i dopełnić wygląd pana młodego, nadają się: poszetka, szpilka do marynarki, guziki do mankietów, krawat lub mucha.

Więcej wskazówek na temat garniturowego dress code'u znajdziesz w naszym przewodniku po garniturach.